Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csajok! Sajnos sokszor viccelő...

Csajok! Sajnos sokszor viccelődök bunkóságokkal, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sajna néhány éve rászoktam arra hogy bunkóságokkal viccelődjek (de nem is vicces ) másokkal...Általában ilyenek vannak h: -Dagadt vagyok!- Igen az vagy, mint az anyám!-DE mongyuk az anyám 50 kiló... Akik megszokták néha azokat is nagyon megsértem pedig nem is szándékos (csak jön és nem tudom visszafogni). Légyszíves ha tudsz NORMÁLIS választ írni akk ird le nekem.. Köszi szépen.. :)

#bunkóság #sértő vagyok
2012. nov. 3. 17:50
 1/3 foszfor ***** válasza:

Nekem is ilyen az egyik barátnőm előszeretettel mondja rám hogy ronda vagyok. na mindegy.

És például én meg néha olyan hülye vicceket mondok, amiken csak én nevetek. Én azt javasolnám hogy mielőtt megszólalnál egy kicsit gondolkodj hogy ezt most biztos kéne e mondanom. DE persze könnyű azt mondani. Ha ez nem megy akkor meg vond vissza. :D

2012. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok! Köszi :) De sajna nem nagyon megy csak akk ha nincs jókedvem... Ehhez akk depisnek kell lennem :(
2012. nov. 4. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

ez nem bunkóság

vagyis én is ilyen vagyok lehet

2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!