Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez nem volt bunkóság tőlem?

Ez nem volt bunkóság tőlem?

Figyelt kérdés

Most este egy nyolc óra fele felszálltam a metróra ahol egy tinilány is ült. Már két megállót is utaztuk, semmi nem volt. Aztán a lány egyszer csak előveszi a telefonját és max hangerőn (fülhallgató nélkül) elkezd valami nyáladzós zenét hallgatni. Először szépen rászólok hogy Légyszíves kapcsolja ki a zenét vagy hallgassa fülhallgatóval. Erre ő azt válaszolja hogy nincs itt fülhallgatója, kikapcsolni meg nem akarja. Érre még egyszer szépen megkérem hogy Légyszíves kapcsold ki mert zavarod ezzel a többi utast (le lehetett olvasni a többi utas arcáról hogy zavarja őket is), majd otthon hallgatod tovább. Erre ő elkezdi: mit érdekel engem hogy zavar, hallgatni akarom. Itt már kezdett fölmenni az agyvizem és nagyobb hangnemmel mondom neki hogy kapcsold ki a zenét. Erre ő egy egyszerű Nemet mondott. Na itt már ütni,verni tudtam volna és még nagyobb hangnemmel mondom hogy Kapcsold ki azt a kib****tt telefont. Nem reagált semmit. Erre kikaptam a kezéből a telefon, leállítottam a zenét, kikapcsoltam a telefont (hogy ne legyen olyan egyszerű visszakapcsolni a zenét) és visszaadtam a kezébe a telefont. Ő meg elkezdi hogy milyen bunkó vagyok, hogy lehet ilyen egy ember. Aztán inkább a következő megállónál kiszálltam és átmentem egy másik kocsiba mert már nagyon leadtam volna neki egy pofont. Szerintetek az hogy így kikaptam a kezéből a telefont nagyon nagy bunkóság volt?

20/F



2012. nov. 1. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%

Kösz, tényleg lepontoztatok...:))


4. voltam

2012. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én meg a 6-os vagyok, és nem értem, miért kellett lepontozni, csak elmeséltem egy történetet, és elismertem, hogy a kérdezőnek igaza van, de én nem mertem volna kivenni a telefont a kezéből, meg én egyszerűen nem nyúlok más cuccához (Nem azért, mert jó fej vagyok, hanem mert nem szeretek). Lehet, félreérthető volt, én alapvetően egyetértettem a kérdezővel, szerintem jól tette, és valóban ez volt az egyik legjobb megoldás. Mert nem bántottad, nem vetted el a telefonját, stb. Szóval neked volt igazad, csak bennem megvan ez a hülyeség, hogy nem nyúlok más cuccához.
2012. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le. Nekem sem szokásom már cuccához nyúlkálni de most dühömben mégis ezt csináltam.
2012. nov. 3. 18:38
 14/14 Emberek ***** válasza:
egyeltalán nem voltál bunkó, mert a metrón kint vannak a képek, hogy nem szabad a többi utas nyugalmát bármilyen eszközzel zavarni. tehát itt te tulajdonképpen helyesen cselekedtél. az már más téma, hogy hogyan tetted, de ez most nem lényeges
2012. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!