Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most szerintetek igazam volt,...

Most szerintetek igazam volt, vagy én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

(jobb témát nem találtam, bocsi)


Van egy csaj, akivel ismerkedek és minap beszélgettünk. Úgy volt hogy majd találkozunk, elmegyünk csocsózni, stb. Kérdezte, hogy van-e cigim. Mondtam, hogy van, de nem adok, mert még fiatal (13), és ne károsítsa a szervezetét ilyenekkel. Plusz nekem ez elvi kérdés, én nem adok egy ilyen fiatal lánynak a kezébe cigit.

Ezen besértődött, és azt mondta, idézem: "Jó, akkor találkozok mással, ő legalább ad cigit!!"

Lehet én vagyok a maradi, de szerintem ez nagyon szemét beszólás volt, mert ez olyan, mint ha érdekből találkoztunk volna csak..szóval értitek?

Szóval nekem szarul esett, és kiosztottam a csajt (nem leugattam, csak elmondtam a véleményem), és besértődött, meg beállított engem a hibásnak. Most persze lehet buta kérdés, de szerintetek én voltam a szemét? -.-

19/F


Köszi :D



2012. okt. 25. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen érdekember, lehet, h csak hirtelenjében nem tudott mit mondani. Úgy is értelmezhető ez a mondata, h "jó, akkor találkozok mással, aki nem néz majd gyereknek!"

Aztán persze az is előfordulhat, h tényleg csak arra lettél volna jó, h cigit meg piát vegyél neki. Ezt neked kell tudnod, te ismered.

2012. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem tudom én se, és éppen ezért nehéz :/
2012. okt. 25. 17:32
 13/19 anonim ***** válasza:

Na, bonyolodik. 19 évesen minden zsebedbe kéne lennie egy nőnek és nem 13 éveseknek. Mit tökölsz ezen a hülyeségen?

Volt aki ennyi idősen már világuralomra tört és nem lelkizett 13 évesel hogy most megsértödött vagy sem meg cigi lehet vagy sem meg érdekember.

Ezt a hülyeséget, inkább megyek tévézni.

2012. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Látom te is határozott vagy. Vagy mégsem?
2012. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A pedofil bűncselekmény az, ha egy felnőtt személy közösül egy gyerekkorú személlyel. Ma Magyarországon a felnőttkor a 18. életév betöltésével kezdődik, a gyerekkor pedig a 14. életév betöltéséig tart.
2012. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

19 évesen mit akarsz egy 13 éves lánytól ???

Jó, cigit nem adtál, jogos.

Mást se adtál volna, ha van rá lehetőséged ?

Ott is olyan nagy lett volna a felelősségérzeted ?

2012. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

1: nem akarok vele komolyabb kapcsolatot egyenlőre

2: igen, más téren is ennyire felelősségteljes vagyok, leszek

3: nem ez volt a kérdés, hogy bűncselekmény-e!! meg amúgy sem az, ha csak ismerkedek vele :))

2012. okt. 26. 14:13
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem értem, hogy egy felnőtt férfi (?) mit akar egy 13 éves gyerektől.
2012. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Te beteg vagy...
2012. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!