Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most szerintetek igazam volt,...

Most szerintetek igazam volt, vagy én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

(jobb témát nem találtam, bocsi)


Van egy csaj, akivel ismerkedek és minap beszélgettünk. Úgy volt hogy majd találkozunk, elmegyünk csocsózni, stb. Kérdezte, hogy van-e cigim. Mondtam, hogy van, de nem adok, mert még fiatal (13), és ne károsítsa a szervezetét ilyenekkel. Plusz nekem ez elvi kérdés, én nem adok egy ilyen fiatal lánynak a kezébe cigit.

Ezen besértődött, és azt mondta, idézem: "Jó, akkor találkozok mással, ő legalább ad cigit!!"

Lehet én vagyok a maradi, de szerintem ez nagyon szemét beszólás volt, mert ez olyan, mint ha érdekből találkoztunk volna csak..szóval értitek?

Szóval nekem szarul esett, és kiosztottam a csajt (nem leugattam, csak elmondtam a véleményem), és besértődött, meg beállított engem a hibásnak. Most persze lehet buta kérdés, de szerintetek én voltam a szemét? -.-

19/F


Köszi :D



2012. okt. 25. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ha betartanák a létező szabályokat 18 alatt nem is vásárolhatna magának cigit. Jogosan nem adtál, amúgy elég "érdekember" a kicsike, ha csak az ingyen cigidre bukik.
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Mi vagy te valami tinilány? 13 évessel mentem volna csocsozni, de nem adtam cigit és akkor megharagudott és akkor most szerintetek és akkor a lelkivilág meg egyáltalán... mi van??
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igen, épp ezért esett rosszul, mert ezt nem vártam volna tőle ://

szerintem nem is foglalkozok vele innentől...


köszi a gyors választ :))

2012. okt. 25. 17:13
 4/19 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: nem...csak kíváncsi voltam a véleményetekre, ennyi..ez baj?

persze, értem mire gondolsz, de nem a lelkivilágról van szó..csak azért jó volt tudni, hogy én vagyok a fals és nem értem a "poént" (mert szerinte az -.-), vagy igazam volt, és ott hagyom a pi..ába!!

2012. okt. 25. 17:16
 5/19 A kérdező kommentje:
magyarul szeretek biztosra menni
2012. okt. 25. 17:17
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Dehogy hagyd ott, isten örizz, hát költözzetek össze!!

Te és a 13 éves cigis lány mehettek esténként csocsozni, dumcsiztok meg ilyesmi.

Hát b+

2012. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 MRC31 ***** válasza:
Egyenes, férfias lépés volt, jól tetted, hogy nem adtál. A kis pisis meg azt hiszi a cigitől lesz nagylány? Ugyan... :D
2012. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

köszi ezt az információdús válaszodat :P

de értelek...igazad van, ezt fel se kellett volna tennem, de mondom, szeretem mástól is hallani..és nem vagyok egyedül ezzel :D

2012. okt. 25. 17:23
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Értem én, hogy miért nem adtál neki, de azt is értem, hogy ő miért sértődött meg.

Gondolom nem azért találkozgatsz vele, mert az anyukája megkért, hogy vigyázz rá, hanem azért, mert szeretnél tőle valamit. Ha nem így van, akkor csak ezt hitte. Ő örült, hogy egy hozzá képest felnőttet érdekel, azt hitte, hogy egyenrangú felekként találkozgattok, mintha korodbeli lenne. Erre koppan egy nagyot, hogy mégis gyereknek nézed, mert nem adsz neki cigit, és rájött, hogy mégsem kezeled egyenrangúként, és ez rosszul esett neki.

Tudom miről beszélek, mert amikor 16 voltam, akkor voltak 19 éves barátaim, és nekem is rosszul esett volna, ha mindenki iszik egy pohár sört, csak nekem nem adnak, mert kicsi vagyok.

Most már tetszik érteni? :)

19/L

2012. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

jó logika, van benne okosság :D

de én akkor is csak védeni akartam őt ezzel, és igazából az idézett beszólásával van a gond, mert nekem ez úgy jött le, hogy egy érdekember...

2012. okt. 25. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!