Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek apának vagy nekem...

Szerintetek apának vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

8 hónapja járok egy fiúval, minden hétvégén nálam alszik, kb 2 hetente én is alszok nála.

Apa szeretné megismerni a szüleit, de én nem merem áthívni őket, mert apa folyamatosan büfög meg szellent, és meg undorodok ezektől a dolgoktól. Képes úgy mellém szellenteni, hogy én épp eszek... Most ha egy ilyet levág a barátom szülei előtt, hát én elásnám magam nagyon mélyre. Még a büfögés is undorító.

Na ezt elmondtam apának, mire ő elkezdett üvöltözni velem, hogy de ez az ő háza, ott f*ngik ahol csak akar... Hozzáteszem, hogy nagyon hangosat és eszméletlenül büdöset..

Na már most ha az ő háza, nyugodtan sz@rjon a szoba közepére, majdnem ugyan az a szint..


Szerintetek elmerjem hívni a barátom szüleit? Apa simán büfög az asztalnál, nem kér bocsánatot, néha odaf*ngik.. Undorító. Amúgy anya is ezért vált el tőle, csak nem tudott volna eltartani engem, ezért maradta apával.


Nekem van igazam, vagy apának?


2012. máj. 6. 14:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Ebben neked van igazad, de lehet vele kéne elmenned a barátod szüleihez (hozzájuk), az nem az ő háza. :)
2012. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ó hát nem érdekli, ha a haverjához átmegyünk, ott is tök nyugodtan f*ngik...
2012. máj. 6. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Abban apukádnak van igaza, hogy az az ő háza, tehát lényegében azt csinál, amit akar. DE! Az együtt élésnek is vannak szabályai, és undorító, amit csinál. Én megkérdezném tőle, hogy neki milyen lenne, ha épp jóízűen enné a kedvenc ételét, te meg egy orbitálisan büdöset odaszellentenél mondjuk a feje mellé...

Ha meg vendégek előtt is így viselkedik, hát eléggé - ne haragudj - szánalmas. Nem hiszem el, hogy felnőtt ember létére nem tud viselkedni. Oké, hogy az ő háza, de ennyi erővel te meg oda menstruálsz, ahova neked jól esik....


Megértelek, hogy így nem akarod elhívni a barátod szüleit.

2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy ezt csinálja.De ha vendég van nálatok, az már elég durva.Ne hívd el a fiú szüleit, majd rájön.Mond meg neki, hogy áthívja őket, ha abbahagyja ezt a közönséges viselkedést.Addig mondd ezt neki, amíg benem látja.Ja, és neked van igazad.(:
2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy Neked van igazad...
2012. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy majd nem fogja ezt csinálni, de hát tudjátok, mikor hiszek én neki.. Félek, hogy "véletlen" büfögne egyet mondjuk..
2012. máj. 6. 14:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Most leírtad a te szemszögödből, ebből még nem tudja meg senki, hogy kinek van igaza.
2012. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Apa szemszögéből ebből lehet igaza esetleg? Mi ok lehet arra, hogy valaki a másik pofájában f*ngjon???
2012. máj. 6. 14:17
 9/15 A kérdező kommentje:
Főleg, amikor mondjuk asztalnál ülök, eszek, ő bejön a konyhába, és odaf*ngik.. undorító
2012. máj. 6. 14:17
 10/15 anonim ***** válasza:

#4 - es vagyok.

Ha azt mondta nem csinál ilyet, akkor próbáld ki pár napig, hogy mit csinál.Ha próbálja visszafojtani, akkor oké.

2012. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!