Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek apának vagy nekem...

Szerintetek apának vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

8 hónapja járok egy fiúval, minden hétvégén nálam alszik, kb 2 hetente én is alszok nála.

Apa szeretné megismerni a szüleit, de én nem merem áthívni őket, mert apa folyamatosan büfög meg szellent, és meg undorodok ezektől a dolgoktól. Képes úgy mellém szellenteni, hogy én épp eszek... Most ha egy ilyet levág a barátom szülei előtt, hát én elásnám magam nagyon mélyre. Még a büfögés is undorító.

Na ezt elmondtam apának, mire ő elkezdett üvöltözni velem, hogy de ez az ő háza, ott f*ngik ahol csak akar... Hozzáteszem, hogy nagyon hangosat és eszméletlenül büdöset..

Na már most ha az ő háza, nyugodtan sz@rjon a szoba közepére, majdnem ugyan az a szint..


Szerintetek elmerjem hívni a barátom szüleit? Apa simán büfög az asztalnál, nem kér bocsánatot, néha odaf*ngik.. Undorító. Amúgy anya is ezért vált el tőle, csak nem tudott volna eltartani engem, ezért maradta apával.


Nekem van igazam, vagy apának?


2012. máj. 6. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hány éves vagy?
2012. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazad van, de nem sokra mégy vele.

Apám is ilyen énházamazvanamiténakarok tipus. Szépen ott hagytuk a francba, most aztán tényleg csinálhat amit akar, nem kicsit lepődhetett meg, amikor egy reggel arra ébredt, hogy tökegyedül van és úgy is marad.

2012. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
18 leszek 3 hónap múlva, de költözni akkor sem fogok tudni, csak érettségi után, még csak 9.-es vagyok... Szóval még 3 év :((
2012. máj. 6. 16:39
 14/15 anonim ***** válasza:
18 évesen kilencedikes vagy? Gratulálok.
2012. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Gratulálhatsz is! Főleg ha tudnád, hogy miért halasztottam. De hát így ítélkezz csak, én meg ehhez gratulálok. Sok eszed lehet.
2012. máj. 7. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!