Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha nem adok neki jattot?

Gáz ha nem adok neki jattot?

Figyelt kérdés

Március óta nem volt pénzem vágatni a hajamból,bementem egy üzletbe azt mondták hogy 2500 ft a vágás.

Holnap megyek,gáz ha 2500 ft-ot adok és nem adok jattot?

Sajnos minden forintot meg kell gondolni hova rakok...


2012. okt. 23. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező is pesti mint én. Itt ennyi és ez még nem is számít drágának. Vidéken nekem 1000ft ért festettek vágtak száritottak igaz a festket én vittem de pesten ilyen nincs.

Talán még a biofodrászatot érdemes megnézni a sugárnál ott szoktt lenni 990 minden hajvágás akció.

Hogy ne írjak ki új kérdést szerintetek mi a gázabb? Holnap étteremben a 7798 ftra 8000et adni vagy nem adni semmit? Mivel 10 szazalékot nem tudok adni 8000 van azt is ugy gyüjtöttem hogy megtudjam lepni anyukám mert ő ennek örülne.

2012. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Fizetsz és azt mondod, hogy nem kérsz vissza. Cikibb ha visszakéred.
2012. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Adj nyolcat és kész.
2012. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Köszi. Akkor így csinálom. Csak biztos gondolják milyen mar 200 ftot ad. Egy ismerősöm mondta hogy aki keveset ad az megalázó akkor inkább me is adjon. Ezért izgulok. De hát nem tudok mit tenni ez van.azt még nem írtam hogy ebbő ráadásul 5000 erzsébet utalvány.
2012. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kecskeméti vagyok, lakótelepi "garázs-fodrász" 2ezerért vágta azért, mert jó ismerős, szóval nem is egy extra szépségszalon.


A pesti biofodrászatban úgy néz ki a 990-es vágás, hogy meg se mossák, meg be se szárítják.


Ha egy olyan fodrászhoz akarsz menni, ami időnként frissíti az eszközeit és nem a legolcsóbb ollóval vág, meg elmegy tovább képzésekre is és nem drogéria sajátmárkás termékeket használ a fejedre, hanem fodrászoknak gyártott termékeket, akkor nem 1000 forint lesz.

2012. okt. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem kell borravalót adnod..Ő sem ad számlát.


Aki étterembe viszi az Anyukáját, annak sem kell adni, legfeljebb ha nagyon kevés járna vissza..

Vendéglátós, fodrász ismerőseimtől hallom, nem várják már a borravalót, örülnek, ha vendég van..Tudják ők is,válság van.Nem csak nekik, vendégnek is.

Tehát nem gáz...

2012. okt. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is mindig gondban vagyok a borravaló kérdésével.. olyan kínos nem adni, hiszen... szokás... Miközben én sokmillió honfitársammal együtt olyan munkát végzek éhbérért, amiért senki nem ad borravalót... Pedig a gyerekeiket szolgálom nap mint nap...

Néha elgondolom, hogy a benzinkutas fiú, ha minden kuncsafttól kap egy kétszázast, csak a jattból jóval többet visz haza, mint én fizetésként... aztán mit összetanultam az egyetemen...


A fodrász maszek, nem bérből és fizetésből él, megkéri a munkája árát, kifizeted, neki biztos nem kell többet adni. Senkinek, aki a saját bizniszét csinálja...

2012. okt. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

2500ért veszel hajvágót akciósan, és egy évben 100x nyírhatod. Mi így csináljuk :D


Már, ha nem lány/nő vagy :D

2012. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%

"minden kérdésnél megjelennek azok, akik mindenért harmadát fizetik, de ha konkrétumokról lenne szó, már ott sincsenek..."


Akarod a fodrászom telefonszámát?

:)


Igen, vidéki vagyok és férfi. Nem kell mosni-szárítani csak vágni!

:D

2012. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor te vidéki férfi, egy extra hosszú hajú nőnek ne kezdd már el megmagyarázni, hogy drága a fodrásza, mert bezzeg a tiéd, mikor téged csak megnyírnak egy géppel és le vagy tudva.
2012. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!