Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Találkozom egy lánnyal, randi...

Találkozom egy lánnyal, randi miatt. Nála lesz táska mert suliból jön, nálam nen mert otthonról. Vigyem a táskáját?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánld fel mindenképp,aztán ha akarja odaadja.
2012. szept. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig vittem neki annak idején, amikor a suliból kísértem haza a szerelmemet.
2012. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig hozta a barátom. Sokszor nem akartam neki odaadni, olyankor leste az alkalmat mikor veszem le és elvette tőlem h ne cipeljem.

Igaz h egyenrangúság van, de az ilyen gesztus nagyon lovagias és mindíg jó pontnak számít.

23L

2012. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak kistáska volt nála, ezért nem ajánlottam fel :)
2012. szept. 27. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendes dolog, ha megkérdezed, hogy cipleheted-e a nehezebbnek tűnő csomagját.


Viszont attól a falra mászok, ha a srác a retikülöm is vinni akarja helyettem, meg a 10 dkg súlyt nyomó válltáskám. Mert hogy találkoztam ilyenekkel is. Szóval túlzásba ne vidd, de ha láthatóan súlyosabb a cucc, nyugodtan felajánlhatod, max. elutasítja :)

2012. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zombee válasza:
0%

Mégha retikül is, találj ki valami kifogást hogy vihessed, megnézd. Mégiscsak egy személyes tárgyról van szó, amit megfoghatsz, esetleg belenézhetsz. Jó móka.

Ha a hátitáskáját felveszed a hátadra az szintén szexi dolog, főleg ha nehéz.

Belenézni a másik táskájába inkább csajos dolog, ha te nézel bele az övébe akkor előtte szólj neki(hátha tampon, óvszer vagy egyéb zavarbaejtő dolgot tart benne attól kiakadhat).


De ha még megnézni, megérinteni se engedi a táskát akkor az a csaj bukott ügy!

2012. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 12345678 válasza:
zombee te nem vagy teljesen ép ...belenézni egy lány táskájáb. ezt sose tedd! ha valaki tőlem megkérdezné, úgy otthagynám mint a pinty! nem kössz, ne erősködj, a végén őt hozod kellemetlen helyzetbe... remélem jól sikerült a randi! :)
2012. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem is gáz csak úgy túrkálni-nézelődni a táskájában.

Sajnos kiderült, hogy van barátja, és nálam az alapelv, hogy ilyenkor hagyom- de azóta azért alakul a dolog egy másik lánnyal :)

2012. okt. 2. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!