Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Mit gondoltok arról a...

Lányok! Mit gondoltok arról a fiúról akinek fokhagyma illatú a lehelete?

Figyelt kérdés

Tény, hogy nem kellemes, de nem feltétlenül ápolatlanságra utal, hiszen fogmosás után is eléggé érződik, de nagyon egészséges, és sok mindenre használ. Nekem pl. emésztésemen segít! Visszataszító? Őszintén mondjátok el, kérlek!


[link]


[link]



2012. jún. 19. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán, hogy szereti a fokhagymát? :)
2012. jún. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén? Kb. ezt: ffffffffffffuuuuuuu, remélem mielőbb odébbmegy a közelemből..
2012. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egészségesnek egészséges, de akkor is büdös. Nem mondanám visszataszítónak, hiszen csak azt jelzi, hogy az illető nemrég fokhagymát evett, de jobban örülök, ha ilyen tevékenység után vár egy pár órát, míg emberek közé megy :)
2012. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fokhagymát, és tudom, hogy egészséges, de senki nem szereti más fokhamgyaszagú leheletét szagolgatni, mert TÉNYLEG baromira zavaró, visszataszító.
2012. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy fokhagymát evett.Én mikor tudom hogy aznap megyek ki bulizni vagy találkozok valakivel, mellőzöm a fokhagymát, hagymát, hogy ne legyek kellemetlen helyzetben.
2012. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha fokhagymár eszik, de annyi igényesség lehetne benne, hogy a mentolos rágóra rászokna...
2012. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy ne csak fogát mossa meg, hanem kicsit dörzsölje le a nyelvét is, sokat segít! Már kaphatók erre a célra való fogkefék. Ha viszont nincs kéznél ilyen, nyugodtan rámehet a sörtével is, csak kicsit be kell feszíteni a nyelvet, nem fog fájni. Én is ezt szoktam tenni.
2012. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem például feleannyira zavar egy fokhagymaszagú srác, mint egy izzadságszagú, vagy egy tényleg büdös szájszagú.
2012. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fogat sem mosni, csak van egy jó kis csel, amit én is használok: Egy kanál méz + 2-3 gerezd fokhagyma. Nem hogy szaga nem lesz, de még íze sem. :)
2012. júl. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hat azt en inkabb szagnak mondanam
2012. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!