Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen közegben, hogyan...

Evilkiller kérdése:

Milyen közegben, hogyan kezdjen egy srác beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Kifejtem, mielőtt lehurrognának! ^^


A csajozós szövegek nekem valahogy nem fekszenek, tudok egy csomót, de nem szívesen használom őket, mert az nem én vagyok!


Ha már elkezdtem valamiről beszélni egy lánnyal, nincs semmi gondom, nem görcsölök, nem vagyok beszarva, és dől belőlem a duma, garantáltan nem lesz kínos csönd a vége!


Egyedül elkezdeni nem tudom a beszélgetést! Addig oké, hogy szia! De utána mondani kéne valamit, valószínűleg környezettől/alkalomtól függően, és nincs ötletem!


Ki mivel indítana jellemző helyeken, pl. kocsma, étterem, koncert, esetleg az utcán, vagy buszon, vagy bármi más!


Lányok is írhatnak, hogy mit tartanának a legjobbnak, esetleg azt, hogy mik azok a helyek, ahol eleve azt sem veszitek jó néven, ha leszólítanak!



2012. aug. 15. 03:47
1 2
 1/14 anonim válasza:

Hát nekem a következő dolgok alakultak ki:

1 ha az esete vagy a lánynak, azt azonnal látni fogod ha a szemébe nézel.

2 ha látod a szemében azt a szikrát, akkor úgy kell vele megismerkedni mintha eleve a barátnője lennél, kicsit az alfa hímet is adni kell, de éreztetni kell vele, hogy csak mint nő érdekled, egyébként nem. (a lányok menekülnek azoktól a srácoktól akik céltalanul/bizonytalanul nyalják a seggüket)


Szóval ha már csajozol: légy határozott

legyél őszínte

add magad

add az alfa hímet (vezérhím, ez ösztönös dolgokat indít be)

nevessetek együtt nagyon sokat


legutóbb amikor ez történt magától bújt hozzám a lány, meg magától kezdett el velem flörtölni, megérintette a karom beszélgetés közben, stb. furcsa volt. de akkor még más tapasztalataim voltak és nem éltem a helyzetemmel.


Ma már más a téma, a legnagyobb problémám az, hogy hogy jöjjek össze egy konkrét csajjal, hogy találjak indokokat a közös tevékenységekre, egyáltalán hogy tartsam a kapcsolatot anélkül, hogy ne zavarodjunk bele, ne legyen kellemetlen, legyen természetes.


A természetesség nagyon fontos, az, hogy elfelejtsd te is, meg ő is, hogy épp csajozol. ezen túl kell lépni.

2012. aug. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Legutóbbi ilyen amúgy diákmunkán volt :)

odamentem egy random hostesscsajhoz meló közben és elkezdtem vele szórakozni, röhögtünk meg minden időnként odamentem hozzá (a röhögés sokat számított, meg a mosolygás) aztán lehetett volna valami, ha nem rontom nagyon el. én nagyon elrontottam.


azóta az volt, hogy szórakozóhelyen (ez most nyáron) megkérdeztem egy csajtól, hogy nem jön-e ki smárolni, aztán végül amikor kiment egy nagyobb adag ember, velük együtt én is, egy másik lány aki valszeg hallotta leült mellém az út szélére, egész éjjel beszélgettünk, és végén már a nyakát csókolgattam. soha többé nem fogom látni szerintem.


csajozáshoz nem hely kell, hanem helyzet... az az igazság. de ha az a helyzet megvan érdemes valahogy kiválni a tömegből.

nekem a sétálás sosem jött be, a legjobb mindig az ha leültök valahova külön és ketten beszélgettek, alkohol, cigi sokat segíthet amúgy..

2012. aug. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
hallgass az ösztöneidre, és semmi mást ne akarj tőle csak a szájába nyalni. akkor sikerülni fog. ha nem sikerül, keress másik lányt. lesz.
2012. aug. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem igazán értetted a kérdésem lényegét!

Ha már beindult a beszélgetés, nincs gondom, remekül elbeszélgetek, sokan mondták már, hogy jó a beszélőkém, jó társaság vagyok, nincs önbizalomhiányom sem, nem görcsölök!

A probléma az első 1-2 mondattal van!

Legutóbb mikor pont egy barátomnak meséltem ezt sörözés közben, megláttam egy csinos, aranyos lányt, oda is mentem hozzá, köszöntem, aztán valahogy semmi beszédtéma nem jutott eszembe, és leblokkoltam! Az volt a szerencsém, hogy nem hagyott ott, mint egy hülyét, hanem ő kezdett beszélgetést egy totál oda nem illő dologról, csak hogy történjen valami! Erre már tudtam válaszolni, és aztán elbeszélgettünk, jól megvoltunk! Össze is jöttem volna vele, ha nem az ország másik végén lakna, én meg nem nagyon bírom a távkapcsolatokat!

2012. aug. 15. 04:33
 5/14 A kérdező kommentje:

Talán a legjobb az ilyesmire, valami szórakozóhely (koncert, disco, házibuli, helyi fesztivál, ilyesmi)! Ha más nem, a zenéről lehet beszélni!

Csakhogy a disco-kat nem szeretem, koncert elég kevés van egy évben, házi buliba meg nem nagyon hívnak az ismerősök! :(

Ezért kellene valami alternatív megoldás!

2012. aug. 15. 04:41
 6/14 anonim válasza:
Hát nálunk legutóbb könnyű volt ez a dolog, mert felvételiztünk és csak azzal kellett indítanunk, hogy miért ide, melyik szakra, hova, hogyan. Szerintem pont ezért amit leírtál érdemes olyan lánnyal társalogni, aki valamilyen szinten egy szubkultúrális fiókba sorolható veled. Egy suliba jártok, egy évfolyamba, vagy valami hasonló.
2012. aug. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sajna suliba már nem járok...

dolgozni még nem járok...

marad a buli, és az egyéb helyek!

2012. aug. 15. 05:02
 8/14 anonim válasza:
Hát az xar ügy... én csak a csajok és a bulik miatt kezdek bele az egyetembe, meg hogy legyen még 5 (vagy több) felszabadult, "szabad" évem... bár a szüleim próbáltak lebeszélni róla én mindenáron akarom csinálni xD
2012. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alaque ***** válasza:

A "csajozós szöveg" szerintem a legnagyobb hülyeség, amit el lehet követni. Én általában valami aktuálissal indítok. Ami persze vicces, esetleg csipkelődő. Banális példa: kocsmában látom, hogy X piát iszik a csaj, ami nekem nem a kedvencem, akkor teszek rá valami vicces, csipkelődő megjegyzést. Vagy esetleg tetszik a haja, akkor megszólom, persze azt is viccesen, kissé csipkelődve. A bókolás első körben nem az én műfajom, szerintem nagy hülyeség.


Egyébként meg utcán leszólítani valakit jókora modortalanság. Én ha mennék valahova, nem örülnék, ha leszólítana egy csaj, hogy adjam már meg a számomat. Jó, biztosan legyezgetné az egómat, de ez olyan erőltetett. Persze vannak, akik így csajoznak, és be is válik - én sosem folyamodnék ilyesmihez.

2012. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alaque ***** válasza:
Távolsági buszon, vonaton TALÁN nem illetlenség beszélgetésbe elegyedni valakivel, de ha nem bírod a távkapcsolatot, akkor eleve fölösleges, hiszen nem valószínű, hogy a tizenöt megálló közül pont egy helyen szálltok le. Ha rendszeresen látjátok egymást a megállóban, vagy a járművön, az már más tészta, persze. A lényeg, hogy valami aktuális dolgot tegyél szóvá. Pl. látod, hogy mindig könyvet olvas, mindig hasonló témájúakat, akkor el lehet kezdeni beszélgetni a hasonló témájú könyvekről.
2012. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!