Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen közegben, hogyan...

Evilkiller kérdése:

Milyen közegben, hogyan kezdjen egy srác beszélgetést egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Kifejtem, mielőtt lehurrognának! ^^


A csajozós szövegek nekem valahogy nem fekszenek, tudok egy csomót, de nem szívesen használom őket, mert az nem én vagyok!


Ha már elkezdtem valamiről beszélni egy lánnyal, nincs semmi gondom, nem görcsölök, nem vagyok beszarva, és dől belőlem a duma, garantáltan nem lesz kínos csönd a vége!


Egyedül elkezdeni nem tudom a beszélgetést! Addig oké, hogy szia! De utána mondani kéne valamit, valószínűleg környezettől/alkalomtól függően, és nincs ötletem!


Ki mivel indítana jellemző helyeken, pl. kocsma, étterem, koncert, esetleg az utcán, vagy buszon, vagy bármi más!


Lányok is írhatnak, hogy mit tartanának a legjobbnak, esetleg azt, hogy mik azok a helyek, ahol eleve azt sem veszitek jó néven, ha leszólítanak!



2012. aug. 15. 03:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azért a távolság is csak egy bizonyos határon kívül probléma! :)

Teszem azt, a lakóhelyem, és miskolc között 12 km, az még bőven belefér! Ha találkozni akarok az illetővel, fél óra, és fent vagyok!

De pestre már nem mászkálnék fel, sem időben, sem pénzben, nem a legjobb dolog!


Van, hogy van mihez hozzászólni, ehhez nyilván kell egy kis megfigyelőképesség, de mit tennétek, ha mondjuk beszélgettek valakivel, megáll melletted egy csaj, rád köszön, és megdícséri teszem azt a hajad, vagy a tetkód, vagy valamit...

Az első egy kösz, nyilván, de ha utána nem mond mást, nincs nála semmi, nem csinál semmi mást, egyedül van, és áll melletted!

?

2012. aug. 15. 16:17
 12/14 Alaque ***** válasza:

Meg kell kérdezni tőle, hogy: Neked nincs tetkód? Vagy olyan helyen van, hogy nem látni? Megmutatod?


Érted. :D

2012. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A vicces az, hogy ez egy megtörtént eset, beszélgettünk haverommal, egyszer csak megáll mellettem egy csaj, és azt mondja: "De szép hajad van"! Én meg "Kösz"! És aztán néma csönd! XD

Már nem is emlékszem, hogy ment tovább a beszélgetés fonala, de azt tudom, hogy utána vagy másfél órát átbeszéltünk, csak aztán megjött a palija, és láthatóan elég féltékeny módon lerángatta rólam! ^^

ui.: Valószínűleg bőven lehetett a csajban, mert másnap mikor elment mellettem, meg sem ismert! XD

2012. aug. 15. 16:32
 14/14 anonim válasza:
1. szikrát? ő egy robot? az új terminátor..
2012. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!