Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek egy lánynak...

Szerintetek egy lánynak mennyire illendő bárhová hívni egy fiút? Nem randi céljából.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

JAJJ MÁR!! Győzzük le végre azt a képet a fejünkben, hogy egy lánynak mit illendő és mit nem viselkedés szempontjából. A 21. SZÁZADBAN VAGYUNK!

A közhiedelmekkel ellentétben, egy lánynak SZABAD, LEHET, ILLENDŐ:

-bárhová hívni egy fiút

-randira hívni 1 fiút

-keresni egy fiú társaságát

-bevallani egy fiúnak, hogy vonzónak találja


Lányok csináljatok végre ti is valamit...

2012. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
21. század ide vagy oda, azért sok pasiban benne van a vadászösztön, amit rendesen le lehet lombozni azzal, ha tálcán kínáljuk magunkat. Más kérdés, hogy ez tetszik vagy nem tetszik, de sok esetben így van, ezért szerintem egy lánynak nem árt óvatosnak lennie, nehogy elriassza a kiszemeltjét.
2012. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

17:47


Ez a felfogás miatt nem talál a lányok nagy-része "normális" pasit. Tudod akikben él a vadászösztön, azok vagy beletanultak, vagy valóban ösztönösen csinálják és a nagy-része ezeknek egy idióta, akik beletanultak azok tudatosan csinálják és valld csak be, hogy sokkal több tuskó nyomul, mint rendes srác. Egy normális srác hezitál, tudok egy állat lenni az ágyban, de nincs kedvem állandóan nekem leszólítani lányokat, miért nem képesek valamit tenni ők is? Egy rakás várakozó önbizalom hiányos aki a nőiessége mögé rejtőzik..

2012. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyi, nekem se tetszik, hogy így van. (Nem mindig, de sok esetben.) És ez nem egy elmélet részemről. Hanem gyakorlatban tapasztaltam, hogy ha visszafogottabb vagyok, az jobban felkelti az érdeklődést. Nem veszekedni akarok, csak mondom, ezt figyeltem meg.
2012. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választaitokat, tőlem mindenki zöld kezet kapott. A konkrét helyzet az, hogy a fiú is félénkebb típus, meg én is, és szeretném elhívni sulin kívül találkozni, de nem tudom, hogy ez mennyire jön be úgy átlagosan egy fiúnak. Nem túl tolakodó? Barátkozunk, de nem tudom, miben kéne hagynom őt vezetni, meg mit kéne nekem, hiszen nagyjából ugyan olyanok vagyunk (visszahúzódak).
2012. márc. 7. 19:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdeményezhetsz te is, de ez sokmindenből állhat, nem csak abból, hogy direkt módon elhívod, hanem pl bátorítod valamivel, teszel egy célzást, hogy szívesen elmennél, de nincs kivel. Ha érzi, hogy nem fogod őt visszautasítani, akkor talán felül tud emelkedni a visszahúzódó viselkedésén. De lehet, hogy vannak olyan fiúk is, akik értékelik, ha egy lány kér tőlük randit, nem mondom, hogy nincsenek, csak én még nem találkoztam ilyennel élőben, csak internetes fórumokon. :)))
2012. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha randira is akarja hívni akkor is hívhatja.

Ha nem randira hívja akkor nyilván barátok. A barátok között főleg nincs ilyen szabály hogy kinek kell hívni kit.

2012. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így egyáltalán nem ciki, hogy barátok vagytok. Ebből már érteni fogja, hogy a következő találkozót neki kell megszerveznie. Már ha akar többet is, mint barátság.
2012. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Illendő? Kinek akarsz megfeleni? Neki, magadnak, szüleidnek, az álszent társadalomnak? Esetleg az összesnek egyszerre? Ezeknek mind más az "illendő" definíciója.


Szedd össze a bátorságod, aztán hajrá. Nem randi céljából... vagy abból...

2012. márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
EGYENJOGÚSÁG RULZ !!!!! -.-
2012. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!