Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vajon ezért "kinézhetnek"?

Vajon ezért "kinézhetnek"?

Figyelt kérdés
Új iskolában kezdek jövőhéten költözés miatt(igen messze költöztünk előző lakhelyemtől, 400km.) Nem voltam még az iskolában, vajon azért kinézhetnek mert nem vagyok olyan mint a "normál"? Fültágítóm van és koromhoz képest van tetoválásom is.

2012. szept. 26. 21:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Megvan rá az esély, ha valami erkölcsös helyre mész. Ott igen. Mivel nem tudjuk, milyen gyerekek járnak az iskoládba, nem is lehet megmondani. Ha valami rossz hírű szakközépbe mész, ott bizonyára nem fog senki megbámulni. Egy elit magángimiben meg biztos.
2012. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közgazdasági szakközép, nem olyan rossz hely elvileg... Eddig 4 körüli volt az átlagom az előző iskolámban, de ott nem szóltak semmit, a tanárok se néztek rám rossz szemmel (lehet sokat mondok de szerintem szerettek a régi tanárjaim)
2012. szept. 26. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a megjelenésed a fontos (bár őszintén nem értem a fültágító értelmét, de a te dolgod). Ha az első órákon feleléskor tudod az anyagot, a dogáid jól sikerülnek, akkor leküzdheted a kezdeti esetleges ellenérzéseket is a tanárokban. Csak az első pár héten adj bele mindent, hogy lássák, kivel van dolguk.
2012. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem tom felénk a tetkó meg a fültágító az királyság..szal sztem NEM én legalábbis nem nézznélek ki.:D
2012. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És a diákok? Előző iskolában nem volt ezzel probléma (a zenei ízlésemet nem értették...)
2012. szept. 27. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyikbe mész? Vargába? :D:D:D
2012. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Radnóty (Pécsett van)
2012. szept. 27. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!