Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért olyan nagy baj hogyha...

Miért olyan nagy baj hogyha nem vacsorázok? Anya néha már kiabál is velem ezért. Lent.

Figyelt kérdés

Régebben megvolt a napi kb 4 étkezés.

Mostanában már vacsorázni nem igen szoktam.

Du. ahogy haza érek az iskolából, akkor ebédelek (2-3 fele), aztán aznap már nem igen eszek.


Anya nem bírja megérteni, hogy az utóbbi időben nincs étvágyam este felé.


2012. márc. 22. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Szerintem neked van igazad, a vacsora a legkevésbé szükséges étkezés. Jó kompromisszum lehet, ha vacsorára eszel pár gyümölcsöt vagy valami tejterméket: ha esetleg fogyókúra miatt nem vacsorázol, akkor ezektől nem fogsz elhízni, és anyukád is örülni fog. Vagy vacsorázz korábban, legjobb fél 6 körül.


Gondolom, azért haragszik, mert fejlődésben lévő szervezet vagy, ezért rendszeres táplálékra van szükséged. Ez igaz, de nem a vacsorák kihagyásától leszel alulfejlett. Én veled értek egyet, szerintem nincs igaza.

2012. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. Az igaz, hogy szeretnék fogyni, de nekem ez nem abból áll, hogy éheztetem magam.

5után átlagban már nincs étvágyam, előtte meg hiába eszek, gyakorta ,,tele,, vagyok az előzőtől.

2012. márc. 22. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem sem lenne étvágyam:) Egyébként nem értem, miért kell kiabálni ezért, valószínűleg a te szervezetednek ennyi elég.
2012. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukád azért puffog, mert az emésztés éjjel se áll le, reggelig majd fél napig csak ott áll a gyomrodban a gyomorsav és ez nem egészséges. Ha legalább valami pár falat joghurtot/müzlit ennél vagy csak egy fél szelet kenyeret, anyukád sem cseszegetne, magaddal is jót tennél és annyira nem szenvedés 3 falatot még este 8kor elnyammogni.
2012. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!