Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit válaszoltál volna a bolti...

Mit válaszoltál volna a bolti eladónak erre: "dejó hogy senkinek nincs aprója, majd lesz hóvégén, mindenki a nagypénzt jön váltatni"?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
"De jó, hogy olyan állása van, amit nem becsül meg."
2012. szept. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több bunkó eladóval találkozom, CBa-ban, Coop-ban,

mintha szívességet tennének azzal, hogy egyáltalán rám néznek.

2012. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy személyes sértésnek veszi,hogy itt kell dolgozni...

Én az ilyen labdákat lecsapom. Nálunk a benzinkúton van egy iszonyú irritáló ostoba tyúk,ő is sértésnek veszi amikor dolgozni kell.

2012. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2012. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy még senki nem verte képen a beszólásaiért!

De nyugtával dícsérd a napot.

2012. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy van más bolt is, ahol elkölthetem a pénzem.
2012. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
"Gondolom máskor is így megy. Akkor miért csodálkozik? Fel lehet készülni előre apróval, de kérni is lehet menet közben a főkasszából. Ha meg ott sincs, akkor a főpénztárost lehet szídni, hogy minden aprót elküldött a bankba, mert nehéznek érezte az aprós ládikát."
2012. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában van ez az apró mánia, lusták számolni, vagy nem tudom én. Tavaly volt, hogy mentünk pizzázni párommal és kikérjük pizzát, fizetnénk 10-sel, oh hát ő nem tud visszaadni. Mondtuk oh nálunk nincs apró, se bankkártya. De...de...ő nem tud visszaadni, mert elvitte az aprót a főnök. Akkor mondtuk, hogy jó akkor eszünk máshol. Érdekes módon valahogy talált visszajárót...


Amúgy meg megmondod, hogy hát akkor máshol költöd el legközelebb a pénzedet.

2012. szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

"mert nehéznek érezte az aprós ládikát."


Nem, ez nem így megy. Elő van írva mennyi pénz tartható a pénztárakban és a főkasszában és ebből mennyi lehet aprópénz.

A kézpénzligosztika nem a pénztárosok kénye-kedve szerint működik.


Ettől függetlenül iszonyú paraszt megszólalás, és én is utálom, függetlenül attól, hogy tudom, nem mindig ők tehetnek az apró hiányáról. Hiszen a vásárló ott költi el a pénzét marhára nem érdekli az, hogy nincs apró és ha nincs miért nincsen...


Ugyanis könnyen kiváltható ez a bunkó beszólás pl. azzal, hogy azt mondja: Elnézést, nincsen véletlenül kisebb címlete? Az elmúlt órában többen is nagy pénzzel fizettek, és nem tudok visszaadni.

2012. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ilyenekkel foglalkozni, nem az én problémám, amúgy is nekik kell gondoskodni arról, hogy legyen váltópénz nem nekem. A 20 000-es is ugyanolyan pénz mint a többi, ha nem tud visszaadni megyek máshová vásárolni, az árut meg pakolhatja szépen vissza.
2012. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!