Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondták már neked, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondták már neked, hogy sose lesz barátod/barátnőd? Mit válaszoltál rá? Később lett?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lesz@rtam. Nemrég jegyeztek el.
2012. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
93%
Mondták (o.társak szokták) "Anyádnak is ezt mondták, mégis itt vagy." és kiröhögtem. Most lesz (remélem:D)
2012. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem még nem mondták,de ha mondták volna a válaszom az lett volna,hogy azt nem te fogod megmondani
2012. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja. Azt h kinem szarja le h mit ugattok.
2012. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha ekkora nagy jostehetseg vagy , megmondanad nekem a jovoheti lottoszamokat is? annak legalabb haszna is lenne...:DD


Majd meglatjuk kinek lesz igaza, ill. ki nevet a vegen.


Fordulhat meg a kocka!


termeszetesen lettek:)

2012. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem mondták sokan, mert csúnya kislány voltam. :D Ilyen szüzen fogsz megdögleni, meg hasonló kedvességeket.

Semmit nem mondtam rá, mindig szartam az ilyesmikre.

Később rágyúrtam és jó csajt csináltam magamból. Lett is pasim. Több is, most is van egy elég komoly kapcsolatom.

21L

2012. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez az "Ilyen szüzen fogsz megdögleni" kicsit erős, de van egy osztálytársam (lány), aki nagy bölcsnek hiszi magát, mert van egy 20 éves pasija (ő 18), de fog még ő koppanni. Csak nehogy nagyon fájjon. Na ő mondogatja nekem mindig hogy nekem sosem lesz nőm.
2012. márc. 28. 19:32
 8/17 lila nyuszi ***** válasza:

Mondták, semmit nem mondtam, elvonultam bőgni.


20/N

2012. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt,hogy leszarom.
2012. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

mondta nekem 1 ember, de hamarabb lett bnőm mint neki, szóval tudtam szekálni hogy kinek is nincs csaja.

akkor csak azt mondtam hogy majd meglátjuk.

2012. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!