Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés ha már elmúltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha már elmúltál 16, de még nem volt barátnőd?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hmm, együtt tudtam vele élni akkor. Bár nem a legjobb.
2011. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Elég szar...
2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
18 évesen volt először, azelőtt meg rohadtul nem érdekelt...
2011. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 15 éves és lány. Engem érdekel, mert úgy érzem, hogy valami/valaki hiányzik az életemből. Már kezdem megérteni, hogy mit is jelent az, hogy párban szép az élet.
2011. jan. 13. 18:05
 5/29 Fülünyúl ***** válasza:

Hülyeség. Van akinek 20 meg 25 éves koráig sincs igazán barátja/barátnője és nem azért mert lúzer vagy csúnya. Csak van aki szereti megválogatni kivel jön össze, esetleg nem talált olyan embert akibe beleszeretett volna.

Az ilyen rihegős tinikorban mint 16 környéke még nincs is igazán kapcsolat meg érzelem, csak "járás" ami annyit jelent, hogy szünetekben együtt mutatkoznak hogy mindenki jól lássa, meg ha valami baráti összejövetel van akkor szigorúan kézenfogva jelennek meg, hangosan cuppogtatva egymás száján. Esetleg előfordul, hogy kefélnek mint a nyulak, de igazából ezek egyik sem igazi kapcsolat, többnyire pár hónap alatt végük is szakad még a leghosszabb esetekben is.

2011. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Ne sírjál! Szerinted milyen érzés lesz ez akkor ha már 23 leszel?? És mindenki cikizni fog, még a saját anyád is, a korodbeliek már mind párkapcsolatban fognak élni, vagy akár már házasok lesznek, külön laknak, te meg mint egy lúzer egyedül tengeted a napjaidat. Néha úgy bekokóznék, hogy ne tudjak semmiről.. szánalmas ötlet, de néha ki tud borítan ez a helyzet. 23/L
2011. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
23 évesen többre fogom vinni mint te.
2011. jan. 13. 18:41
 8/29 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ebben miért vagy ilyen biztos? Felhívtad a telejósdát? :D
2011. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem, én nem ebbe a rétegbe tartozom.
2011. jan. 13. 18:51
 10/29 anonim ***** válasza:
Akkor? Még mindig nem mondtad meg, miért vagy ilyen biztos benne.
2011. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!