Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titkárnő kézfejére tetoválás?

Titkárnő kézfejére tetoválás?

Figyelt kérdés
Ügyintéző titkár szakot végeztem, szeretnék ilyen jellegű munkát is végezni. Van már két tetoválásom, de egyik sem látható helyen, tehát nem okoznak gondot.Viszont szeretnék a kézfejemre, pontosabban a kisujjam vonalára, a kezem oldalára - remélem érthető :) - egy kisebb feliratot, esetleg valami apróbb motívumot, de mindenképp valami ízléses dolgot. Sokszor olvastam és hallottam már, hogy a munkaadók manapság nem igazán tolerálják a tetovált embereket, illetve nagyon figyelembe veszik azt, hogy esetleg van-e a jelentkezőn valamilyen "díszítés". Egy titkárnő keze eléggé szembetűnő, hiszen azt minden ügyfél látja. Szerintetek csináltathatok tetkót, vagy hagyjam inkább?
2012. szept. 11. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kérdezd meg a főnököd.
2012. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem az első munkahelyedről fogsz nyugdíjba menni. Ahány főnök annyi elvárás. A többit pedig meg is válaszoltad magadnak. Igen, lehet valaki azért nem fog alkalmazni mert tetoválás van a kezeden. Én sem láttam még sehol tetovált kezű titkárnőt. Ha viszont neked ez ennyire fontos akkor vállald a kockázatot.
2012. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérded a főnököd. Szerintem nem fogja gondnak tartani.

Ha esetleg munkahelyet kell váltanod és állásinterjúra kell menned, akkor a biztonság kedvéért ideiglenesen eltünteted. Pl púderrel (annyira nem értek hozzá, de szerintem elfedi, elnézve a dél amerikai sorozatok sminkjeit).

Különben ahova akarod a tetkót azért nem olyan feltűnő felület, tehát ha úgy fordítod a kezed észre sem veszik.

2012. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Építész válasza:
0%
40-50 év múlva milyen jól fognak kinézni a tetovált nénikék, már nagyon várom :)))
2012. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!