Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tetoválás ötlet Édesanya...

Tetoválás ötlet Édesanya emlékére?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 22:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Miért kell ezt leírni.. Elvesztettem Édesanyám. Szeretnék egy tetoválást az emlékére a testemre. Van valakinek valami ötlete, hogy milyet?
2012. szept. 11. 19:42
 2/6 anonim ***** válasza:
én egy virágot tervezek, mivel édesanyámat Ibolyának hívták. dátummal
2012. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pont tetoválást?! Inkább tedd ki a képét a falra, és tegyél mellé egy szép virágcsokrot (vagy élő növényt, az nem hervad el). Vagy a tetoválásra szánt pénzt költsd a sírkőre. De pont tetoválás? Ez annyira morbid...
2012. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az egyik ismerősöm az apukája emlékére csináltatott: egy csillag (nagyon szép, nem az az egyszerű csillag) ami körbe van tekerve szalaggal és bele van írva a szalag felső részénél a születési dátum, középen "in memoriam" és alul amikor meghalt.


szerintem amúgy meg nem hülyeség, mindenki úgy emlékezik meg szerettéről ahogy neki az jól esik. én is úgy "tervezem", ha ne adj isten anyuék elmennének ily módon emlékeznék meg róluk, hisz ettől félek a legjobban (tetoválástól) és úgy érzem ezzel bebizonyíthatom hogy erős vagyok

2012. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez mindenkinél egyedi..... gondold át és keress olyan dolgokat,amiről az édesanyád jut az eszedbe.Lehet az egy szó,mondat,tárgy,bármi...nem baj ha több,mert a tetoválód segít majd egy képpé gyúrni. Az a lényeg ha ránézel mindig tudod miért,kiért van.
2012. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én szerintem ez hülyeség emberektől meg kérdezni hogy mit tetováltass édesanyukád emlékére.Ezt sose tenném fel senkinek se magamban eldönteném hogy igen is ő adta nekem az életet, nagyon szerettem, a legjobban és magamra is tetováltatom.(és nem érdekel ki mit mond):)
2012. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!