Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkó voltam ha a buszon az...

Bunkó voltam ha a buszon az ajtóban álltam meg?

Figyelt kérdés
A táskámat levettem csak egy kis helyet foglaltam ott ahol leszálltak az emberek, nézhettek bunkónak amiért ott állok?
2012. szept. 6. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

én egyszer követtem el azt a hibát, hogy két megállót mentem, nem akartam leülni, és táskával megálltam az ajtóban. (úgy, hogy azért elférjenek mellettem.) mikor szálltam le, egy öregasszony majdnem fellökött, hogy mi a francot képzelek magamról, beállni az ajtóba...

úgyhogy ja, lehet, hogy bunkónak néztek, de ha értelmes emberek vettek körül, akkor nem :)

2012. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akadályozod a közlekedést akkor ott állsz meg ahol akarsz. Engem már azért is szóltak meg mert herongjáratvolt és nagy pakkal voltam, és nagyobb illetlenség lett volna ha betolakszom legalábbis szerintem... mentem népligetbe haza fele.

bár azt sem szoktam érteni ha haza utazom két nagy sporttáskával plusz egy hátizsákkal (lehet hogy már túlsúly? leszarom) úgy gondolom hogy kissebb fennakadást okozok ha lülök. Bár a nyanyák így is szoktak szúrós szemmel nézni, hogy látják hogy sok a táskám de ők azért leülnének, az azért nem zavarná őket ha más elesik az én táskámban, ha ők ülnek. Persze mindig igyekszem lehető legbiztonségosabban helyezkedni de ez sikerül ahogy sikerül.

2012. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha az ajtóban állsz a felszállást és a leszállást tudod akadályozni csak akkor vagy bunkó :) Ha pedig első ajtónál akkor úgy kell állnod hogy a sofőr kilásson az ajtón :)
2012. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!