Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek b. nkó voltam?

Szerintetek b. nkó voltam?

Figyelt kérdés

Tegnap ültünk párommal a buszon, amikor az egyik ismerőse felszállt. Eléggé bumfordi a srác, ha egyedül vagyok átnéz rajtam, pedig tudja, hogy ki vagyok.


Nem is nagyon érdekelt, de a tegnapi az kiverte a biztosítékot nálam. Odajött hozzánk, és csak páromnak köszönt: "Szia XY." Hát nagyon kiakadtam, hogy hogy lehet valaki ekkora hihetetlen tapló, és kicsit ironikusan beszóltam neki, hogy "Nehogy nekem is köszönj."


Erre azt mondta, hogy egy tapló p.na vagyok.

Párom nagyon kiakadt, elküldte a fenébe, hogy gondolkodjon már el, kettőnk közül ki a b.nkó.


Szerintetek?


2011. okt. 31. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

1értelmű

neked volt igazad

2011. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő volt a bunkó.
2011. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem voltál az

Neked volt igazad

2011. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Régebbi kapcsolatomban volt hasonló eset, és barátnőmnek mikor szóltam, hogy az ismerősei köszönhetnének nekem is, vagy simán csak többes számban, azt mondta, ne problémázzak ezen, nincs jelentősége,csak túlreagálom. Mindig meglep amikor értelmesnek mondott emberek ilyen alapvető dolgokkal nincsenek tisztába. Nem Te vagy a hunyó ebben a történetben, és rendes a barátodtól, hogy kiállt melletted, nem túl gyakori ez manapság. Amúgy azzal a lánnyal azért lett vége mert egy idő után már a szüleimmel is foghegyről, udvariatlanul beszélt, és nem változtatott mikor szóltam érte.
2011. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Természetesen nem várom el senkitől, hogy külön név szerint köszönjön nekem, de tahó se legyen.

2011. okt. 31. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:

A bartod mar megtanithatta volna koszonni Neked, privatban. nem csak akkor kell hoborognie mikor Te szolsz, es O bunkon valaszol. Mar reg figyelmeztetni kellett volna.

Egyebkent, en csak koszontem volna, nem mondtam volna, hogy "Nehogy nekem is köszönj." Ez se valami udvariasnak hangzik.

2011. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt hadd jegyezzem meg, hogy a történet egyetlen érintettje sem akart az ég adta világon semmi rosszat! :)
2011. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves FromOz!


Miért, hogy kellett volna lereagálnom? Megkérdezni, hogy "Meséld el szépen, miért vagy akkora bun.kó, hogy nekem képtelen vagy köszönni?!"

2011. okt. 31. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

A b.nko szo hasznalatan kivul. "Nehogy nekem is koszonj", ez olyan rinyas, kovetelezo dolog. Tulajdonkeppen, senki nem koteles senkinek koszonni, ha nem akar, csupan az illem koveteli meg.

Ha Te fapofaval koszontel volna neki, lady maradtal volna, nem tudott volna mit mondani. Tudod, sokszor sokkal jobb, ha kedvesen, mosolyogva egetjuk a samikat, figyelmeztetjuk hibaikra.

Megint megismetlem, baratodnak mar regen figyelmeztetni kellett volna haverjat, hogy koszonjon neked. Akkor az mar tul keso, mikor elotted akar nagy ferfi lenni, elotted b.nkoza le. Negyszem kozt nem meri?

Az egeszben az a rossz, hogy sok b.nkozas megy a beszelgetesbe, vegen mar senki sem tudja ki a b.nko.

2011. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!