Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ausztriában Gimnáziumi évnyitó...

Ausztriában Gimnáziumi évnyitóra ünnepiben kell menni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nem, és alsóban sem kellett... De anyum szerint ez mégiscsak egy gimnázium... Valaki tud segíteni? Gáz lesz, ha egy sötétkék farmerban, fekete pólóban és egy fekete magassarkúban megyek? (Szívesebben mennék edzőbe, de ja...)

2012. szept. 2. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bár Magyarországn, de osztrák gimibe járok... nálunk nincs is rendes évnyitóünnepség, senki nem ad az öltözetére, max. az hogy galléros póló meg farmer... mindenki felmegy az osztályába, ott megkapjuk az ahheti órarendet oszt cső, mindenki megy a maga útjára...
2012. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg?:) MO-ba jársz?:)
2012. szept. 2. 20:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ, szerintem nem is fogom túl lihegni. Ne az öltözékemet nézzék, ha meg azért elítélnek, akkor finoman b.sszák meg.:)
2012. szept. 2. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!