Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megtehetem-e ezt egy tanarral?

Megtehetem-e ezt egy tanarral?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy van egy nagyon rendes tanarom,es mindig joba voltunk, chatelni is szoktunk. amugy fiatal a tanar, en meg 15 eves leszek 2 honapon belul. es azt szeretnem kerdezni, hogy elkoszoneskor tehetek :* (puszi) jelet? mert nagyon kozeli a viszonyunk, na jo nem kell felreerteni, de tenyleg kulonleges, es most segiteni fog valamiben, szoval szeretnem ha tudna nekem mennyire fontos. mondjuk ezt mar leirtam neki, de ... ez most mas lenne. megtehetem? koszi elore is a valaszokat ;)
2009. júl. 28. 08:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se kéne:(
2009. júl. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem irom. mar eldontottem, csak nem szeretnem ha mindenki azzal jonne hogy en raakaszkodok, mert ez nincs igy! neki is fontos vagyok en
2009. júl. 30. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!