Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megtehetem-e ezt egy tanarral?

Megtehetem-e ezt egy tanarral?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy van egy nagyon rendes tanarom,es mindig joba voltunk, chatelni is szoktunk. amugy fiatal a tanar, en meg 15 eves leszek 2 honapon belul. es azt szeretnem kerdezni, hogy elkoszoneskor tehetek :* (puszi) jelet? mert nagyon kozeli a viszonyunk, na jo nem kell felreerteni, de tenyleg kulonleges, es most segiteni fog valamiben, szoval szeretnem ha tudna nekem mennyire fontos. mondjuk ezt mar leirtam neki, de ... ez most mas lenne. megtehetem? koszi elore is a valaszokat ;)
2009. júl. 28. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Szia!Hmmmmm,inkább ne!Szerintem ez már nem fér bele a tanár-diák kapcsolatba,bármennyire is közeli és jó kapcsolatban vagytok!Ez már túl közvetlen lenne....Egyébként azonos neműek vagytok?
2009. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem nem vagyunk azonom nemuek, koszi a valaszt! :)

csak azert gondolkoztam ezen, mert mindig olyan kozvetlen volt a diakokkal.... :) de koszi a tanacsot :)

2009. júl. 28. 08:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fér bele. Jobb, ha nem teszed és akkor nem lesz belőle félreértés. Ettől még ki tudod fejezni, hogy mennyire bírod őt.
2009. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem! Majd ha elballagtál. :)

A legkedvesebb tanáérnőmmel is a ballagáson adtunk egymásnak puszit, pedigtényleg nagyon jó viszonyban voltunk. A pasiügyeimet vele beszéltem ki...

De mégiscsak tanár!!!!

21/L

2009. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal tanár vagyok és volt hasonló közvetlen viszonyom diákkal, mégha idősebb is volt egy kicsit. Egyszer chat végén ő is puszit tett és utána már valahogy ő is érezte, hogy nem kellett volna. Szerintem sem.

Ezt hagyd meg akkorra, amikor már nem lesz a tanárod. Szoktam a diákjaimnak mondani, hogy bár közvetlen viszonyban vagyunk és nagyon hálás vagyok a bizalmukért, de azért ez nem barátság, pláne nem haverság.

2009. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

jajj a kiemelesert bocsanat nem ezt akartam :(

de ha van mas velemeny akkkor nyugodtan irjatok :)

en is ugy latom h nem fogom irni neki a :*jelet, mert tortent valami nemreg es ez velvette a kedvem :(

2009. júl. 30. 11:59
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem a tanárod azt se tudja, mit jelent az a jel...
2009. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de tudja! ne nezd ot egy masik bolyogorol, mert igenis lepest tart a korral. meg amugy is a :* jel atvaltozik olyan kis pofiba amibol egyertelmuen latszik hogy puszi :P
2009. júl. 30. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is tanítottam régebben, barátágos voltam a diákjaimmal, de nemigen msn-eztem velük - ha felvettek, azért elfogadtam - de a puszijel szerintem túlzás lenne részedről. Ha ki is alakul bizalmas viszony, azért ez egyoldalú, mert arról szól, hogy Te beszéled meg a gondjaidat a tanároddal, fordítva viszont ez nincs így (és nem is lenne helyes), így nem viselkedhetsz úgy, mint egy kölcsönös barátságban.
2009. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de o is sokmindent elmond nekem, na jon nem mindent... de amugy o szokott ramirni, nem en ra
2009. júl. 30. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!