Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lehet egy fekete ember...

Hogy lehet egy fekete ember annyira rasszista-fóbiás, mint 50 cent, aki teljesen kiakadt a Negro cukron?

Figyelt kérdés

A csomagoláson látható kéményt seprő kéményseprőt úgy vette ki, mintha egy kötélen lógó fekete ember lenne. Nem ártana szemét is megnézetni.


Egy kép a csomagolásáról, akinek esetleg nem ugrik be, hogyan néz ki pontosan:


[link]


2012. aug. 29. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor akadjunk ki mi is a kinder csoki dobozán!!!
2012. aug. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A cigányok is elég érzékenyek, de még egy olyan esetet sem hallottam, hogy panaszkodtak volna a cigánypecsenye, a cigánymeggy vagy a cigányfúró elnevezése miatt.
2012. aug. 29. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hehe épp 5 perce olvastam a cikket. :D Sírva nevettem.
2012. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd, azon akadt ki, hogy a Negro az ő nyelvén egyszerűen egy rasszista szó.

Mintha egy cigány kimenne Amerikába és látna egy cigany márkanevű gépfegyvert. [Csak példát mondtam, nem vagyok rasszista.]


Vagy egy magyar kimenne és látna egy HUN márkájú gumicsizmát.

2012. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú dolog szerintem. A hozzászólók egyből elkezdték szidni Európát, hogy tele van rasszistával, ahelyett, hogy kicsit utánanéztek volna a dolgoknak.
2012. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es:


A poén inkább a kéményseprőn van, hogy hogyan nézhette paranoiából akasztott feketének.

Spanyolul a negro simán feketét jelent. Ha valamiben szerepel a fekete szó, akkor a spanyol anyanyelvű mit mondjon helyette, ha egyszer a negro a fekete? Fehér?

2012. aug. 29. 20:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nevetséges! :D

A testvérem dolgozott az egyesült államokban.Ha pl egy fekete kollégáról volt szó,nem lehetett azt mondani,hogy fekete,vagy néger,még azt sem hogy afro-amerikai.Csak az "erősebben pigmentált" kifejezést tartották elfogathatónak,nem bántónak a kollégák.Halál komolyan.Még mindig itt tartanak...

2012. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mustafa33 ***** válasza:
100%
Hogyhogy még nem lincselték meg Schwarzeneggert? Az még csak a rasszista, még hogy feketenéger. Kötelezni kell, hogy változtasson Whitehardpigmented-re
2012. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, mi lett volna, ha még egy kicsit délebbre is megy. Vajon Montenegróban mit csinált volna? Egy komplett ország nevében található a negro szó. Az ám a "rasszista" ország. :DDD
2012. aug. 31. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg perelje be Nigériát, mert rasszista módon megkülönbözteti a lakóit bőrszínük alapján, nem beszélve a Niger folyóról...
2012. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!