Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van ennyi tudatlan ember?

Evilkiller kérdése:

Miért van ennyi tudatlan ember?

Figyelt kérdés

Azt még megértem, hogy a diszkós emberek, akik életükben nem voltak rock koncerten, és nincs rocker ismerősük, le emósoznak a hosszú haj miatt, le sátánistáznak az alapvetően sötét öltözködés miatt, meg le b...iznak a kihúzott szem, vagy a fekete köröm miatt, de amikor feltesz valaki egy ilyen kérdést, hogy "Hogyan legyek rocker?"


Könyörgöm, értse már meg mindenki végre, hogy legyél az, aki vagy, öltözz úgy, ahogy szeretsz, és ha rockernek érzed magad, akkor rocker vagy, ha mások lenéznek emiatt, sz...ál rájuk, sőt, inkább röhögj a képükbe, mert ők azok, akik nem normálisak! Ha meg nem vagy rocker, ne alkoss róluk látatlanban véleményt, mert aki ilyen bugyuta általánosításokra hagyatkozik, fingja nincs róla, hogy kik vagyunk!


Remélem ezt a "kérdést" minél többen elolvassák, és kicsit elgondolkodnak a leírtakon!



2012. aug. 20. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában hidegen hagy, ki hogyan öltözködik és beszólogatni sem szoktam senkinek.


De nyilván akikről beszélsz, azokban "félelmet" kelt a látványotok, esetlegesen ezért kritizálnak. Esetleg felháborodnak, ha nagyon elüt a stílusutok viseletben.


Én azt se nagyon értem, az emberek miért tömörülnek ilyen csoportosulásokba. Legyen akármi... Na mindegy.

2012. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Haha. Éppen most válaszoltam az említett kérdésre...xD Amúgy hiába koptatod a billentyűzetedet, ha észre vetted volna, már rengetegszer leírtuk ugyanezt, de csak nem értik meg... És nem is fogják! Ez az élet rendje... De mondjuk az ilyesmit csak az tudhatja, aki érzi.:) (A "Hogyan legyek rocker?" kérdezője sose fogja!:P)
2012. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
jaj de edes vagy. pont a napokban rohogtem a baratnommel azon, hogy milyen gazok voltunk atalanosban mert nekunk is pont olyan problemaink voltak mint most neked. meg mindig vannak "divatrockkerek" amugy?
2012. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A "Hogyan legyek rocker?" kérdésből kiindulva, vannak divatrockerek sajna!
2012. aug. 20. 02:46
 5/18 A kérdező kommentje:

Am ma 01:11:

Látom te is átböngészed néha a kérdéseket rock kulcsszóval! ^^

2012. aug. 20. 02:48
 6/18 chrishu ***** válasza:

Hát én eddig nem öltözködtem rockeresen de egy ideje már igen és nem tudom mit szólnak majd az osztályban hozzá suliban... De nem is érdekel! Amikor nekik szónak be a rózsaszín póló miatt meg a füvezésért akkor nekik vannak jogaik meg úgysincs közük hozzá, hogy mit csinálnak...


Amúgy ha valaki le sátánistáz téged mondd meg neki, hogy te ateista/keresztény/buddhista/stb... vagy.

Én például keresztény vagyok és ha valaki beszólna, hogy sátánista annak vége lenne...

2012. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én az utóbbival duplán nem foglalkozok!

Az egyik, amiért az elsővel sem, hogy hülyék véleményére nem adok, a másik, hogy én egyik vallásnak, vagy egyháznak sem vagyok a híve, mert mindegyik kisebb-nagyobb részben el van világiasodva, és ferdítik az értékeket, de hiszek istenben, és nem hiszem, hogy azt akarná, hogy azért, mert valaki le sátánistáz, neki menjek!

2012. aug. 20. 13:33
 8/18 anonim ***** válasza:
aruld mar el kerlek, hogy hany eves vagy
2012. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért érdekel, gyerekesnek tűnik amit írtam?
2012. aug. 20. 23:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez már engem is kikészít...

Lány vagyok. Mikor fekete hajam volt, leemosoztak, mikor színes lett scene-nek hívtak, mikor felvettem egy fűzőt egyből goth lettem... Nem számít, hogy soha életemben nem vallottam magam semmilyen stílusirányzathoz tartozónak. De ez végül is annyira nem is zavar, csak ne bunkózzanak miatta. Engem baromira nem érdekel hogy ki hogy néz ki, mert az embert látom benne, nem azt ami kívül van, arról maximum eldöntöm, hogy tetszik-e vagy nem, de azt is megtartom magamnak. És akkor engem szól le a sok intoleráns tudatlan beszűkült ember?! Valahogy sokkal jobbnak érzem magam náluk.

Azt meg a sok divatember sosem fogja megérteni, hogy milyen az, amikor nem tudsz máshogy kinézni, nem tudsz máshogy öltözködni, mint amilyen vagy, akárki akármit is mond. Tudod hogy te ez vagy, és kész. Én ebben a világban mozgok, ezek a dolgok tetszenek, nem tudok tenni ellene, és nem is akarok. De azt ne várd, hogy ezt mások is megértsék...

2012. aug. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!