Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért van ennyi tudatlan ember?

Evilkiller kérdése:

Miért van ennyi tudatlan ember?

Figyelt kérdés

Azt még megértem, hogy a diszkós emberek, akik életükben nem voltak rock koncerten, és nincs rocker ismerősük, le emósoznak a hosszú haj miatt, le sátánistáznak az alapvetően sötét öltözködés miatt, meg le b...iznak a kihúzott szem, vagy a fekete köröm miatt, de amikor feltesz valaki egy ilyen kérdést, hogy "Hogyan legyek rocker?"


Könyörgöm, értse már meg mindenki végre, hogy legyél az, aki vagy, öltözz úgy, ahogy szeretsz, és ha rockernek érzed magad, akkor rocker vagy, ha mások lenéznek emiatt, sz...ál rájuk, sőt, inkább röhögj a képükbe, mert ők azok, akik nem normálisak! Ha meg nem vagy rocker, ne alkoss róluk látatlanban véleményt, mert aki ilyen bugyuta általánosításokra hagyatkozik, fingja nincs róla, hogy kik vagyunk!


Remélem ezt a "kérdést" minél többen elolvassák, és kicsit elgondolkodnak a leírtakon!



2012. aug. 20. 00:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
igen, nagyon gyerekesnek tunik, 16-nal tobbnek nem gondollak (es akkor meg joindulatu voltam)
2012. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát, ilyet is ritkán mondanak rám! ^^

Kiemelnél pár dolgot, ami szerinted gyerekes, ha megkérlek?

Am 23 vagyok!

2012. aug. 21. 19:39
 13/18 anonim ***** válasza:
8# Ugyan már, ő a gyerekes mikor te még írni se tudsz?:)) És nem értem mi benne a gyerekes, normálisan megkérdezte, azt amit nem ért, és mivel az adott oldal pont erre van kitalálva, én nem látok benne hibát. Az szerintem gyerekesebb, hogy elkezdesz kötekedni, valamiről amiről nyilván való, hogy fingod sincs.:D (És akkor még jóindulatú voltam!;))
2012. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az alap kérdésre írta, hogy gyerekes, azért kértem, hogy mondja el, mit talál annak, és am nem kötekedett, korrekt hangnemben kérdezte, hogy hány éves vagyok!


De azért köszi, hogy megvédesz, jól esik! :)

2012. aug. 21. 20:47
 15/18 A kérdező kommentje:

Bár, most hogy nézem:

Ha ő írta a # 3/14-et is, az elég bunkó, de mindegy!

Én elengedem a fülem mellett az ilyesmit! :)

2012. aug. 21. 20:53
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nincs mit, de én nem védtelek meg téged... Csak kijelentettem a véleményemet...:) Én elég forró fejű vagyok szóval nem erősségem elengedni a dolgokat a fülem mellett... Rossz szokás, de nem baj/érdekel.xD
2012. aug. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ilyen laza szituációkban nem gáz, de vannak a trollok, akik azzal kezdik, hogy te egy hülye vagy, aztán nyomatják a szebbnél szebb trágárságokat! Ellenük az egyetlen fegyver, ha nem válaszolsz, sokkal jobban eszi őket a fene, hogyha nem veszed fel amit mondanak, mint ha bele mész a szócsatába, nekik az a céljuk, ki kell őket éheztetni! :D
2012. aug. 21. 21:49
 18/18 Colonel Simi válasza:
Nem állok közel az ilyen rock meg az ilyen dolgokhoz, nagyon igazad van Evilkiller! Jó gondolataid vannak!
2012. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!