Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Égő ha az anyámmal megyek be...

Égő ha az anyámmal megyek be iskolába a könyvosztásra holnap?

Figyelt kérdés

10.-es leszek de gondolom legtöbben nem a szüleikkel mennek, esetleg a 9. osztályosok.

Engem az anyám visz be a városba az iskolába és ő fizeti ki a könyveket is.


2012. aug. 28. 11:06
 1/4 anonim válasza:
nem.én is 10-be megyek,és örülnék ha jönne velem.szerintem meg kell becsülni anyukádat,és örülni a vele töltött időnek,ha meg kicikiznek szard le.ne sértsd meg anyukádat azzal,h megmondod h ciki neked.inkább neki akarj megfelelni,mint a többieknek..egyébként én imádok anyuval lenni,olyan,mintha a barátnőm lenne :D persze sokszor felidegesít.és ne gondold,h én egy stréber forever alone vagyok,mert nem :D :) egyszóval:nem gáz :)
2012. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyád sosem égő.
2012. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor egyáltalán nem, mert segít cipelni a könyveket, tiszta sor.


Ha srác vagy, akkor azért nem égő, mert inkább az jön le, hogy anyukád nagyon segédkező, nem pedig az, hogy te anyámasszony katonája lennél.

2012. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez sose égő
2012. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!