Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A külföldiek otthon is ilyen...

A külföldiek otthon is ilyen igénytelenek és mocskosak? Ha nem, itt miért?

Figyelt kérdés
Gyorsétteremben dolgozom, sok külföldi jár hozzánk. A legtöbbjük nagyon mocskosan eszik és ott is hagyja maga után a mocskát (nem viszi vissza a tálcát, rajtahagyja a szószt, a morzsát az asztalon, a földre is leszórja a kaját) Nekem ez először hihetetlen volt és elképesztő, mert a magyarok többsége nem hagy maga után ilyen disznóólat, pedig gyerekek is szoktak jönni, még kisebbségiek is (állítóm, milliószor kulturáltabban esznek). És nem a legszegényebb országokról van szó, jönnek mindenhonnan: olaszok, németek, lengyelek főleg. Miért csinálják ezt? Ennyire igénytelenek a külföldiek? Ha otthon nem ilyenek, itt miért állítanak ki magukról egy ennyire rossz képet?
2012. aug. 24. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Mindenhol azt hallani, hogy külföldi emberek ennyire másak, mennyire szépek és jók, mennyire felvilágosultak, stb.


Na hát én csak annyit tudok mondani, hogy baromi gusztustalanok! Voltam cserediák programon anno németbe, és luxus volt a fürdés...Pedig elég puccos családi ház, és 3 naponta fürödtek. Hülyén néztek rám, amikor minden nap mentem...

Kézmosás nem kell a wc után, mert minek?... És fogat sem mostak túl sűrűn. A fikájukat pedig belekenték az asztalterítőbe.


Mikor a többieket kérdeztem, hogy náluk milyen a család, hát ott is hasonló tapasztalatok voltak.


Szóval ha olyan felvilágosult a nyugat, akkor igazán megtanulhatnának higiénikusak is lenni.

2012. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!