Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kis cigánylány miért öltözkö...

A kis cigánylány miért öltözködhet ilyen göncökbe?

Figyelt kérdés
A barátomtól gyakran vonattal jövök haza,és mostanában mindig látok egy cigány kislányt felszállni a vonatra pár ,,rokonával".A kislány kb 10 éves lehet,minden nap erősen ki van festve (pirosító+egyebek),10 cm-es (nem túlzás)sarkú szandálban vagy körömcipőben,mélyen kivágott ruhában (amiben látni...vagy épp nem látni,hogy szegény még fejletlen 10 éves),és gyöngysorokban pompázik!Ez nálam kiütötte a biztosítékot!Az egyik utas egyszer megkérdezte hogy hány éves,és alig tudott megszólalni,és beszélni...szegény kis tudatlan!De a válasza az vol,hogy 10 éves lesz!Oké hogy más kultúra,de azért egy kislány hogy nézhet így ki?Miért engedik neki meg?Nagyon korán kezdi!

2012. aug. 24. 15:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már,de én sem láttam még magyar gyereket így öltözve!Párom két kishuga 10 és 11 évesek,és ők sem járnak 10 ('''') centis magassarkúba.Balerinacipő a max!A smink még csak eszükbe sem jut!Tudják,hogy azt majd csak jópár év múlva lehet.És nem csak a két kislányt nézem!Nyitott szemmel járok a világban,de én még ilyet soha nem láttam!
2012. aug. 25. 16:18
 12/19 A kérdező kommentje:
a zárójelben a 10-es után felkiáltójel akart volna lenni...
2012. aug. 25. 16:19
 13/19 kriszti77 ***** válasza:
Cigányok ennyi nem tudod megérteni és ne is akard...
2012. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Ilyent ***** válasza:
51%

Hát én meg látok Magyar lányokat is így.

Nézd meg az általános iskolásokat.

És ne csak a rokonaidat figyeld.

Akkor meg majd azt mondod hogy engedheti meg a szülő pedig nem is cigányok.

Ha vásárolni mennek úgy is az van amit a gyerek akar vagy nem veszi fel.

2012. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Náluk ez a normális. Szerencsétlen gyerek, már sejthető, mi lesz a pályafutása.


A fehér lányok is érdekesen öltözködnek, de ilyet, mint a kérdésben szereplő kislány, nem láttam, pedig, nagyvárosban élek, és naponta iszonyat sok ember látok.

2012. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Keress rá google-ben hogy cigány nő, és arra, hogy magyar nő, vesd össze, vond le a konzekvenciát
2012. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
aki14 évesen anya akar lenni...
2013. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Adri+ ***** válasza:

Nagyon egyszerű.

A cigány lányok azért ilyen (kora)érettek, mert

látják a sváb és magyar pajtásaiktól, amíg a tesójukat

a szüleik kipakolják az oviba.

A jó példát, az

,Én vagyok a legszebb cigánylány, a világon!'

divat hóbort miatt meg ctrl+c. Értitek?


Boldog új évet.

Adri

2016. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
10 éves cigånylány az már bőven "eladó" sorban van. Kell keríteni neki kant az meg erre izgul.
2016. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!