Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kis cigánylány miért öltözkö...

A kis cigánylány miért öltözködhet ilyen göncökbe?

Figyelt kérdés
A barátomtól gyakran vonattal jövök haza,és mostanában mindig látok egy cigány kislányt felszállni a vonatra pár ,,rokonával".A kislány kb 10 éves lehet,minden nap erősen ki van festve (pirosító+egyebek),10 cm-es (nem túlzás)sarkú szandálban vagy körömcipőben,mélyen kivágott ruhában (amiben látni...vagy épp nem látni,hogy szegény még fejletlen 10 éves),és gyöngysorokban pompázik!Ez nálam kiütötte a biztosítékot!Az egyik utas egyszer megkérdezte hogy hány éves,és alig tudott megszólalni,és beszélni...szegény kis tudatlan!De a válasza az vol,hogy 10 éves lesz!Oké hogy más kultúra,de azért egy kislány hogy nézhet így ki?Miért engedik neki meg?Nagyon korán kezdi!

2012. aug. 24. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Cigány.. nem kell több magyarázat.
2012. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Oké,végülis nem kéne meglepődni,de ez mégis hihetetlen!
2012. aug. 24. 15:09
 3/19 A kérdező kommentje:
Lehet úgy akar kinézni mint egy nő,de ez baromi nevetséges és szánalmas a szülők részéről is...mintha el akarnák adni vagy nem tudom.
2012. aug. 24. 15:10
 4/19 anonim válasza:
50%

ezt én is elítélem, de téged sem értelek hogy mi a francnak kérdezel ilyen baromságot!?

miért nem kérdezed meg tőlük? Meg legyen már mindegy hogy ki hogy öltözködik, addig amíg az embert nem piszkálják addig sz**d már le!

2012. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azon lepődtem, hogy te miért lepődtél meg ezen? Nem találkoztál még cigányokkal?
2012. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
79%
de találkoztam, sőt a környékünkön is elég sok van, de engem nem érdekel hogy mit csinálnak vagy éppen hogy néznek ki, csak engem kerüljenek el!
2012. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Gondolom a család k*rvának szánja.
2012. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ilyent ***** válasza:
30%

Egyet nem értek miért cigány?

Magyar lányokat is látok így.

2012. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Azért tizenéveseket nem igazán látok így, akik magyarok.
2012. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ilyent ***** válasza:
38%
utolsó nemsokára iskola lesz nyisd ki a szemed hogy miben járnak.
2012. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!