Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek mi kell ahhoz hogy egy...

Nektek mi kell ahhoz hogy egy emberben megbízzatok?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után bíztok meg valakiben?
2012. aug. 20. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szavahihetőség. Körülményektől függ, mennyi idő alatt derül ki. Van, akinél soha.
2012. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem bízok meg senkiben.

Minden eshetőséget számításba veszek és úgy teszek, mintha megbíznák az emberekben.

2012. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én senkiben nem bízom meg, csak úgy teszek, mert eddig mindig átvágtak. Most is tetszik egy férfi, de inkább hagyom a fenébe, mert tudom, hogy az ismerősei szívesen hátba szúrnának. Céloztak rá, nem gerincesen a szemembe mondták (hozzáteszem középkorú, nagymenő, öltönyös emberek voltak, én meg hát huszonéves gógyis):D. Ebből is látszik, milyen szép világba születtünk. Majd lesz egy normális, akitől nem kell félnem, hogy szívatni fog. Nem mintha szörnyű titkokat rejtegetnék, viszont alapból olyan természet is vagyok, hogy szívesen elmosolygok valakivel, meg elmesélek neki akár itthoni dolgokat is, viszont pl. arról, hogy mit szeretnék nem szívesen mesélek. Mondjuk, mint írtam, nekem tényleg okom is van rá, hogy ne bízzak meg senkiben.
2012. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!