Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nyomulásnak...

Szerintetek nyomulásnak számít, ha egy fiú ölelést kér egy lánytól?

Figyelt kérdés

ha eddig csak barátok voltak simán


Nemet és kort írjatok légyszi :) +olom aki értelmesen válaszol :)


2012. aug. 14. 21:46
 1/5 Alaque ***** válasza:

Attól még maradhatnak barátok, hogy ölelgetik egymást. Sőt, egy barátságban előfordulhat, hogy egy jó beszélgetés után megölelitek egymást. Akár fiú fiút, akár lány lányt, akár vegyesen. Ismerek olyat, akinek mániája az ölelgetés, de ez inkább csajos szokás.


Ellenben hadd legyek az ördög ügyvédje! Fiú-lány barátságban az esetek 99,99%-ában az egyik fél többet érez a másik iránt. Szerelmes belé, csak nem meri megmondani. Tapasztalatom szerint egyébként az esetek 100%-ában ez a helyzet. Persze, lehet, hogy csak én mozgok furcsa körökben. :)


Szóval nem baj, ha a fiú barátod meg szeretne ölelni, de ha ez minden előzmény nélkül egyik pillanatról a másikra a mániájává válik, és te nem akarsz tőle semmit, akkor tartsd nyitva a szemed!


23 éves, hímnemű humanoid vagyok - csak hogy örülj. :)

2012. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy lánnyal nagyon jóban vagyok (mondjuk már ~10 éve ismerjük egymást) ővele rendszeresen ölelgetjük egymást és nincs köztünk semmi. Szóval szerintem nem gáz:D

14F

2012. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok, mondjuk nem kérem csak simán megölelem és ő is ugyan így.
2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem mernék egy lánytól sem csak úgy ölelést kérni. Ha engem ölelne meg csak úgy, akkor biztos, hogy nagyon zavarba jönnék, annak ellenére, hogy valószínűleg jól esne.


30/f

2012. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az oleles kozelebb hozza az embereket: )

en szeretem ha megolelnek, nem erzem nyomulasnak, energiat ad:)

18L

2012. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!