Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lila színben van valami...

A lila színben van valami homoszexuális?

Figyelt kérdés
Mármint ha pl lila pólót hordok, az megingatja ismeretlen emberek számára hetero kilétemben való hitüket?
2012. aug. 7. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát a dumaraguban Simon csak a piros ruhára tért ki.Azt mondta hogy deréktól felfelé nem homoszexuális.Szerintem ez a lilára is vonatkozik.
2012. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki mások pólójának színe alapján ítélkezik a szexuális beállítottságukról, az egy nagyon korlátolt ember. Amúgy a lila a spiritualitás színe, és annyi árnyalata van... egy jó sötét padlizsánlila a legtöbb férfinak baromi jól áll. A hupilila meg a nőknek sem ;)
2012. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha már színek, a rózsaszín jelképezi a homoszexualitást a férfiaknál, nem a lila. Ezzel nem azt mondom, hogy aki rózsaszínt hord, az homokos, a dolog fordítva működik, a meleg férfiak kezdték el használni anno a rózsaszínt.


Egyébként miért kételkedsz a szexuális orientációdban?

2012. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem kételledek, csak nemrég az egyik barátom a mohilján kipróbáot ezy lila témát, de azt mondta, higy ez olyan "homoszexuális", csak ő "b"-betűvel mondta. Én meg ott hallottam először, és gondoltam rákérdezek...
2012. aug. 8. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2-es válaszolónak van igaza: sötét árnyalatban elég jól áll, és tényleg néha már nehéz is megkülönböztetni, mi az ami halvány bordó, mi az, ami erős lila, stb. Bár nekem annyira nem jön be, de önmagában a szín nem jön be, függetlenül attól, kin van. Minden esetre nem gondolnék rólad ilyet, főleg mivel ma az a divat, hogy mindenki cuki rózsaszínben flangál.
2012. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én szemembe a lila a káoszt jelképezi.
2012. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Káoszt?
2012. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, a káoszt. Miért?
2012. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem bírom ki, hogy ne írjam ide:

A színeknek semmi, de komolyan SEMMI közük a szexualitáshoz.

Az embernek eleve aszerint kéne hordani a színeket, amelyek illenek hozzá, és ez a bőr-, haj- és szemszíntől függ. Valakinek baromi jól állnak a barnás árnyalatok, valakin a pasztell színek mutatnak jól, van akin a fehér.

Ismerek egy fickót, aki meleg és semmi szín alatt (haha!) nem venne fel rózsaszínt. És vannak ezek a stílusos, tip-top egyének, akik ún. lazacárnyalatban parádéznak. Márpedig heterók. Hogy a haverod azt mondja valamire, hogy b.u.z.i.s, az azt mutatja, hogy nyilván elég szegényes a szókincse és nem találja a megfelelő jelzőt, vagy egész egyszerűen egy nagyon befolyásolható, alacsony önbizalommal rendelkező valaki.

Ez a társadalom mindenre, ami nem elég férfias a b.u.z.i. szót használja és nekem már a könyökömön jön ki az olyanfajta kérdés, hogy: ha borotválom a mellem, az b.u.z.i.s?, meg: ha felveszek egy fehér nadrágot, az b.u.z.i.s??, meg: ha pohárból és nem üvegből iszom a sört, az b.u.z.i.s???

Könyörgöm, használjuk az eszünket, jó?


Ember, én naponta látok srácokat lila pólókban, nekem még soha nem jutott eszembe, hogy az illető meleg. Miért ne hordanál lila pólót? Már a színeket is a nem szerint kategorizáljuk? A sötét a férfiaké, a világos a nőké, vagy hogy?

Bocs, hogy pont a te kérdéseden élem ki magam, de muszáj volt.

2012. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, én lány vagyok, és sose vennék fel rózsaszínt, mégis nőies vagyok. egyszerűen nem tetszik, és kész. Hülyeség az egész téma. Ezzel nem Téged hülyézlek le, csak mondom.


Egy válaszolónak:

Igen, de miért a káosz jut róla eszedbe? Nekem speciel a Vögele ruhaüzlet, ott olyan lila a fal, meg a zacskó. : )

2012. aug. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!