Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi bajuk van a buszon utazó...

Mi bajuk van a buszon utazó nyugdíjasoknak, hogy a fiatalokat támadják az ülőhelyért látványosan bunkó módon?

Figyelt kérdés

Nem az a baj hogy le szeretne ülni, hanem ahogy azt előadja.

Ha úgy mondja fiatalember legyen szives akkor semmi probléma.


2009. júl. 20. 08:49
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt is meg lehet ezektől a félhulláktól kérdezni, hogy miért maga többet fizet a buszért :))
2009. júl. 29. 09:28
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

a vicc, hogy ők ingyen utaznak, és pattog hogy kell ülőhely?

a legjobb, amikor a mami iszonyatos módon ki van sminkelve, rózsaszín rúzs stb, és ossza az embert a helyért. barátnőm mesélte, hogy megkérdezte tőle, hogy ha ahhoz elég fiatalnak érzi magát hogy sminkeljen, akkor tessék csak álldogálni.

2009. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

ez jó volt! A barátnőd helyesen tette. :))

Még azt is mondhatjuk neki, hogy "mit akarod pihentetni azt a szottyadt v*l*g*dat úgyis mindjárt feldobod a pacskert, na húzzál innem vén szatyor mert kiverem a műfogadat".

Öröm nézni amikor a gutaütés kerülgeti az ilyet. :))

Igazam van vagy igazam van?

2009. júl. 29. 13:59
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan esetem,hogy a nővéremmel utaztam buszon akinek műtötték a lábát és nem tudott sokat állni. Szóval nekem volt bérletem,és gyorsan bepattantam az első két üres helyhez,és letettem a tornazsákom a kívül lévő ülésre míg jön a tesóm. Erre jött egy nyanya,leült a székre,pont mikor a nővérem megfordult. Így aztán kicibáltam a mammer segge alól a tornacuccom és hátramentünk a forgóba -.-
2009. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A nővérednek jobbulást kívánok és továbbra is bosszantsátok a nyugdíjasokat! Had egyék a kefét.
2009. júl. 29. 19:01
 26/27 anonim ***** válasza:
Nyehehe nekem meglátják a taréjt a fejemen meg a szakadt farmert és a bakancsot akkor inkább odébállnak:D
2010. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Velem megtörtént, hogy át akartam adni a helyet, de az idős hölgy nem akart leülni, inkább állt mellettem :d
2010. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!