Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőtt valakinek látványosan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtt valakinek látványosan a melle a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

ha igen mennyi idő alatt és mekkorát?

nekem gestomix tablettám van.


2011. márc. 23. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én még csak most fogom befejezni az első levelet de nekem nem nőtt :D

Persze ez csak részlet kérdés, annyira nem izgat.

2011. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 barátnőmnek megnőtt látványosan a tablettától. hogy milyet használnak, azt nem tudom.
2011. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
a mostani lindi 20 és társaitól elég keveset fog valszeg, mert minimál hormonok. a régiektől exem cserélhette a fél ruhatárát...
2011. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nőtt, de előtte se volt tul kicsi..
2011. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8 napja szedem (symicia), úgy egy lehelletnyivel teltebb. De külső szemnek biztos nem tűnne fel, csak én vizsgálgatom magam folyton. :D
2011. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia, nekem ez már a 2.csomag, és kijelenthetem (párom nagy örömére) nőtt a mellem. Igaz nem annyira látványos.. bár kaptam visszajelzéseket :) 75B-ről C-re ment.

Az első levél szedése alatt volt észlelhető a mell feszülése, a 2. levélnél már konkrétan látszott is az "eredmény" . Egyébként Volinát szedek.(3mg drospirenon/0,03mg etinilösztradiol)

2011. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,akkor nekem is ezért feszülhet ennyire a mellem?amióta szedem a fogamzásátlót,azóta úgy feszül,mint a menstruációim előtti időszakban szokott!
2011. márc. 26. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi, normalis az elején, h feszul!!
2011. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!