Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi bajuk van a buszon utazó...

Mi bajuk van a buszon utazó nyugdíjasoknak, hogy a fiatalokat támadják az ülőhelyért látványosan bunkó módon?

Figyelt kérdés

Nem az a baj hogy le szeretne ülni, hanem ahogy azt előadja.

Ha úgy mondja fiatalember legyen szives akkor semmi probléma.


2009. júl. 20. 08:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Nos én a vitákat,csúnyanézéseket,maifiatalokozásokat úgy előzöm meg hogy nem ülök le. Távolsági busszal kell suliba járnom,így napi kétszer utazok 35-40 percet,és ha nem vagyok rosszul/nem kell házit írnom akkor inkább megállok valahol.
2009. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen..Amikor hétköznap kora reggel, Sok öreg arra a buszra száll fel ,amivel ai iskolába igyekvők járnak, hát azon én is rendesen kiakadok..és nem is szoktam reggelente átadni a helyet, máskor viszont MINDIG átadom...nem értem , mi olyan sietős..Egész nap ráérnek..
2009. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

nagyon bunkók képeske lenni.

igazából én fizetek több ezer forintot havonta a bérletért, ő ingyen utazik, és én vagyok a paraszt ha ülni akarok?

ez kissé furcsa nekem. tiszteljük az idősebbeket. és mit tett le az asztalra, mit ért el, hogy tisztelnem kellene?

persze nem rúgok belé meg ilyenek, de nem nézek rá máshogy mint egy 30 vagy 40 éves emberre.

a kor nem érdem, hanem állapot.

2009. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
Bár nem annyira válasz a kérdésre, de nekem a kedvencem, amikor felszáll az idős nénike/bácsika, körül se néz, de már fut az első ülőhelyhez, és leül, utána rohan az ajtóhoz, és 5 percig vánszorog le a 3 lépcsőfokon. XD
2009. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ha olyan öregen nevetsz akiről már 100km-ről ordít a bunkóság, akkor igazad van.
2009. júl. 21. 08:43
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Azon hát. Már felszálláskor is előretolakszik, aztán megint vánszorog, felér, és már rögtön rohan az első ülőlehetőség felé, úgy, hogy közben mindenkit fellök. És a leszállás meg ugyanez.
2009. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Love them all. Inkább motorozom. :P
2009. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat láttam, hogy a mammer a térdig begipszelt törött lábú, kb. 16 éves srácnak pattogott, hogy adja át a helyet, de olyan jó bunkó stílusban, holott csak a busz másik végébe kellett volna elcammognia az ülőhelyig. Kénytelen volt a srác megtenni ezt az utat... -.-


Gondolom, úgy gondolják, hogy ez nekik jár, hisz ők már ledolgozták a fél életüket, most már mindenki nyaljon nekik csontig... -.-

2009. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint a várandós nők és a kismamák sokkal kedvesebbek. Mosolyognak, megköszönik, ha átadom a helyet. Ezért nekik egy perc habozás nélkül átadom, akkor is, ha tele van a bux, és alig férek el. Neki meg a babájának nagyobb szüksége van a pihenésre, mint nekem.

Az öregekkel más a helyzet. Egyik-másik akkora s*ggfej, hogy csak nézek. Ha átadom nekik a helyemet, felszegik a fejüket, természetesnek veszik, még annyi sem, hogy kösz b@mmeg. Bunkók és azt hiszik, nekik mindent szabad, mert már fél lábbal a sírban vannak.

2009. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Kedves 07-23 16:36!


Milyen szavakat vágott a mammer annak a szerencsétlenül járt gipszes srácnak? Emlékszel még rá? Erre kíváncsi volnék, mert én nagyon utálom az ilyen nyugdíjasokat.

2009. júl. 29. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!