Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem tudom, hogy mire értette....

Nem tudom, hogy mire értette. (? )

Figyelt kérdés

Lesz pénteken egy program, ahol csak én leszek egyedül lány, és rajtam kívül 10-11 fiú. Egyik srác, aki autóval megy, mondta, hogy kitud vinni magával a helyszínre + 3 embert. Írtam neki, de nem reagált rá. És ekkor írtam egy másik srácnak, aki szólt, hogy ő busszal meg, és ha a sráchoz nem férünk be, akkor vele mehetünk csoportosan busszal. Ráírtam, hogy úgy néz ki, velük megyek busszal.


Ezt a választ kaptam 'okés figy ezt nem hagyhatom [:)] beszéltem ...vel és azt mondta, hogy téged és Y-ot felszed a ... térnél. (...).'


Mit nem hagyhat? Hogy velük buszozzak?


u.i.: 'szőke' vagyok, tudom!



2012. aug. 2. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell túlkombinálni, úgy volt vele, hogy lány létedre ne te buszozzál a többi fiúval, hanem akkor elvisz téged is autóval. Lehet azért nem válaszolt, mert már le volt beszélve másokkal az autó, és nem fértél volna be.

Ez egy kedves gesztus, gondolom valamelyik fiú megy akkor autó helyett busszal.

2012. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az autós srác csak engem visz, meg egy másik srácot, szóval nincs tele az autó
2012. aug. 2. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!