Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt mondta a doki, hogyha ez...

Azt mondta a doki, hogyha ez a kúra sem segít a hüvelypanaszaimon, akkor felvesszük a kapcsolatot a bőrgyógyászattal. Mire értette ezt?

Figyelt kérdés
Fél éve van már szagos, égető, minimális sárgás folyásom, kenetminta negatív, kúpozásoknak semmi hasznunk. Talán valami allergia vizsgálat miatt mondhatta ezt? Vagy más miatt is lehet?

2012. jan. 25. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Nődoki mondta.
2012. jan. 25. 21:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit a nőgyógyászod mondott, annak a szakágnak "Bör és Nemibeteg" vizsgálat a teljes neve. Biztos így értette...
2012. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, de mire gondolt, amikor ezt mondta? Minek kéne nekem odamenni? Mit tudna segíteni a bőr és nemibeteg gondozó? Tájékozatlan vagyok ezügyben.

Köszi a válaszod.

2012. jan. 25. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: a fertőző nemi betegség ( ne a legrosszabbra gondolj, én sem teszem azt) nem a nőgyógyász szakterülete. Vagyis nálad az "elváltozást" nem nőgyógyászati baj okozza. De azért rendes orvosod van, mert ha ő nem is találta meg a bajod okát, továbbküld a következő szakterületre. Nem mindenki csinálja meg ezt. Neked meg azt tudom javasolni, hogy mindenképpen csináld végig a keresést, és a kezelést is, amíg meg nem gyógyulsz.
2012. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam! Köszönöm a segítségedet!!
2012. jan. 25. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
A fertőző nemi betegség az nem a nőgyógyászhoz tartozik??!??
2012. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak részben. A bőr- és nemibeteg gondozóra (is) tartozik.itt most nem egy szimpla gombás fertőséről van szó, mármint az nyilván elsősorban a nődoki dolga. Hanem pl egy trippert már a nemibeteg gondozóban is kezelhetnek.
2012. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ki vagyok vizsgálva nemi betegségekre, negatív minden, ezt írtam is. Most jöttek meg az eredmények, negatív minden. Nincs fertőző nemi betegségem, a nődoki sem tudja mi lehet ez. Most Lactofeel krémet írt, ha ez nem használ, akkor vissza kell mennem hozzá, és felvesszük a kapcsolatot a bőrgyógyászattal. Ezért gondoltam, hogy talán valami allergia lehet, pl. mosószerre, mosakodóra, stb. Ezt már nem a nődoki fogja kideríteni gondolom, hanem a bőrgyógyász, nem? Én ilyesmire gondoltam.
2012. jan. 26. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is erre gondoltam. Bízom benne, hogy hamar megtalálják a baj forrását, és akkor kezelhetik mis.
2012. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!