Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Hogy értette és én hogy értsem?

Figyelt kérdés

20éves csajszi vagy.

Nagyon szerelmes voltam belé annak idején nem történt köztünk semmi de mikor meg ismerkedtünk már akkor egymásra voltunk hangolódva..Már elmondtam neki hogy szerelmes voltam belé...(Vagy is ő úgy tudja hogy múlt idős)

Most elmondtam neki hogy szándékomban áll kimenni külföldre és egy jó ideig nem jönnék vissza(Nem tudja hogy miatta mennék ki hogy elfelejtsem)

Ő erre úgy reagált hogy mi lesz velem ha elmész?!


2011. ápr. 5. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ez elég semmitmondó, vagyis épp az, h túl sokféleképpen lehe értelmezni.
2011. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a baj hogy én se tudom hogy értsem...

Mert mikor bevallottam neki anno hogy Szeretem nem mondott semmit csak onnantól kezdve mosolygott rám többet meg ilyenek..

Tök lehangolva mondta egyébként...

2011. ápr. 5. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem, ezt csak azért mondta hogy ne legyen paraszt...

ted be neki a dákót, vörösre nyald, és akkor nem fog elfelejteni!

2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy lefeküdne velem...

Hiszen ő csak barát ként néz rám...

2011. ápr. 5. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne törd magad szerintem ha tudja, hogy elmèsz majd cselekszik ha akar, mond vagy tesz valamit meglàsd
2011. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad van!!

Köszi szépen!!

2011. ápr. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!