A baratom miert ilyen?

Figyelt kérdés
nalunk ha eszek megkinaljuk stb rengeteget eszik apamek elol elissza nehanapjan a kavet. bezzeg mikor en nala vagyok leul enni megse kerdi h kereke..aztan elottem jol lakik nekem meg volt mar olyan h kopogott a szemem...es szegyenlen vmiert megkerni h nekem is szedjen egy kicst vsgy vni
2012. júl. 31. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam,én is a terhességre gyanakodtam.Azonban orvosi észjárású agyammal megfontoltam,h nem lehet terhes,mert nem.Én inkább a vesekőre utaló jeleket látom.Kedves kérdező,fordulj mihamarabb orvoshoz!


Ui.:abszolút átérzem ezt,mert van ,h a saját szomszédom egy pohár vizet nem ad.De ha itt van,az az elsø,h megkínáljuk.Szerintem ez neveltetés kérdése(legalábbis szomszédom esetében). Mondjuk egy barát lehetne egy kicsit odafigyelőbb is. Nem tudom ,mit csinálj,de azért a kövedet vetesd ki;)!

2012. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert bunkó és semmibe vesz
2012. aug. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ilyen nekem is volt ...hagyd ott..nem érdemel meg .....

és szerintem nem lesz nehezedre ha már igy ki írtad ide...

2012. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!