Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg nagyon szemetek a...

Tényleg nagyon szemetek a szerbek?

Figyelt kérdés
Én eddig csak rosszat hallottam róluk,hogy kinézetre meg viselkedésre is olyanok mint a cigányok,és a kint élő magyarokat is rendszeresen terrorizálják.Igaz ez ?

2012. júl. 28. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
Meg akkor biztos az sem igaz, hogy a boltosok ha szerbek nem mondjak azt hogy "TESIK" ha egy magyar vasarol.Sot Szabadkan a foutcan nem egy boltban megprobalt a szerb no magyarul beszelni hozzam.Nem minidg Kuruc.info-rol kellene muvelodni ilyen temaban.Amugy kepzeld hogy Szabadkan is multi-kultura van es megis megelnek egymas mellett a szerbek, magyarok, bunyevacok, es horvatok.
2012. júl. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem olvasok kurucinfot,nem is írnak ott szerintem a szerbekről.Egyszer egy szerb boltos nő közvetlen volt velünk,próbálkozott magyarul.
2012. júl. 30. 13:01
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor tevedtem sajnalom, irnak roluk eleg csunyakat, figyelj van valosagalapja a dolgoknak foleg azok az ilyenek akik vegyeshazassagbol szuletnek, peldaul Emir Kusturica is szerbnek es orthodoxnak vallja magat kozben sokkal tobb boszniai ver van benne.Vannak olyanok akik kotoszkodnek azok altalaban a betelipitett szerbek delrol akik ilyenek felenk megelnek a nemzetek egymas mellett.Mondjuk egyik baratom is negyed-reszben magyar es elegge jol beszeli a nyelvet kozben anyja, apja szerbul beszelt vele...
2012. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Ja azt akartam meg odairni, hogy Kusturica nagy Milosevics partolo volt es a boszniaiakat utalta mert szerinte nem tudtak elfogadni azt hogy o orthodox szerbnek vallja magat.De itt is leginkabb 14-18 evesek az ilyenek akik "nacionalistaskodnak" felenk.Persze vannak kivetelek.
2012. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát igen,gondolom a fiatalabbak a primitívek,pont úgy mint nálunk.Ha szerb filmekről van szó,mindig A szerb film jut eszembe,pedig ott vannak Kusturica filmjei is :D
2012. júl. 30. 19:30
 16/23 anonim ***** válasza:
59%
Igen Szerb film, kicsit nagy volt a visszhangja :D Kusturicaval mint rendezovel nincs semmi bajom, fogjuk ra hogy meg van par jo filmje is, de emberkent ugyanolyan nacionalista mint az osszes tobbi :D Mondom Weight of Chains-t kell megnezned abban sok dolog benne van.Legszebb a filmben hogy nincs elfogulva egyik orszaggal kapcsolatban sem...
2012. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

":D Mondom Weight of Chains-t kell megnezned abban sok dolog benne van.Legszebb a filmben hogy nincs elfogulva egyik orszaggal kapcsolatban sem..."


Hát azért egy kicsit el van fogulva a szerbek irányába.

Ez a dokumentumfilm ugyanis bár angol nyelven készül-talán,hogy azt higgyék,hogy amerikai-egy szabadkai szerb készítette.

2012. aug. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%
Az igaz hogy a szerb oldalrol azt eszre lehet venni, mivel arrol nem esett szo hogy Milosevics milyen "Nagy Szerbiat" akart es miert tamadott meg masokat.De ugy nagyjabol ezt leszamitva van igazsag alapja.
2012. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
Amugy ismerem en Boris Malagurski munkassagat, es igaz hogy a haboru resz el volt ferditve de amikor tortenelemrol es Jugoszlaviarol beszel peldaul akkor viszont igazat mondja.
2012. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Amugy ismerem en Boris Malagurski munkassagat, es igaz hogy a haboru resz el volt ferditve de amikor tortenelemrol es Jugoszlaviarol beszel peldaul akkor viszont igazat mondja."


Láttam a filmet és itt élek szerbek közt!

Következtetés:szerbpárti dokumentumfilm!

2012. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!