Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg nagyon szemetek a...

Tényleg nagyon szemetek a szerbek?

Figyelt kérdés
Én eddig csak rosszat hallottam róluk,hogy kinézetre meg viselkedésre is olyanok mint a cigányok,és a kint élő magyarokat is rendszeresen terrorizálják.Igaz ez ?

2012. júl. 28. 18:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%

Elég barbár és kulturálatlan nép.Simán neki állnak dobálózni a strandon üvegekkel meg egyebekkel.


Kinézetre nem cigányok de viselkedésben közelebb állnak hozzájuk mint a magyarokhoz.

2012. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, hogy ez így általánosságban elmondható. A Vajdaságban élő magyar barátom szerb haverjaival pl. semmi problémám nem volt, és nem hiszem, hogy az országban összesen 6 normális szerb él. Viszont közülük többen is beszámoltak olyanokról, hogy őket (tehát a szerbeket) más szerbek megverték, a magyarokkal való barátkozás és magyar beszéd miatt. :( Nem normális a világ, amiben élünk.
2012. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát sokkal idiótább és idegesebb vezetők, mint a magyarok, pedig a magyarok se kutyák...
2012. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én sem az összesre gondoltam nyilván,tudom hogy ott is élnek normális emberek,csakhát nagyrészük szemét,pont úgy mint a cigányoknál.Egyszer voltam Montenegroba ott szerencsére semmi gond nem volt velük.Egyébként az is hallottam még róluk hogy Horvátországban is meg kell válogatni,hogy ki hova megy szórakozni,mert a szórakozóhelyen a szerbek a legveszélyesebbek.
2012. júl. 28. 19:09
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
A horvátok is utálják a szerbeket.Amikor nyaralni voltam akkor mondták a horvátok hogy vigyázzak a szerbekkel és kerüljem a társaságukat.
2012. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam már horvátba,mintha nekünk is mondták volna egyszer.Náluk ők olyanok mint nálunk a cigányok.
2012. júl. 28. 19:17
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Azert ne a ciganyokhoz hasonlitgasd oket:

1.)nem az adodbol elnek meg, legalabbis Vajdasagban nem.

Az mas hogy Beograd politikaja az hogy Vajdasagi adokat (mindegy hogy magyar vagy szerb vagy egy reszet elveszik es a delieknek abbol adnak nyugdijat) En itt elek, semmi gondom nem volt veluk es a szerbek korantsem tokeletes.Cigokkal annal inkabb volt gondom es a szerbek ugyanolyan feher emberek mint te vagy en,ugyhogy a hasonlatot felejtd el.De milyen terror konyorgom voltam Szabadkan eleg gyarkan ahol azt mondtak hogy mindennapos magyarveres van es soha nem kotoszkodtek leszamitva 1x 1szerb alak de o reszeg volt.Persze nem azt mondom hogy nincs nemzeti alapon soha semmi de korantsem olyan amilyenre felfujjak.

2012. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Meg valami a szerbeket a horvatok a haboru ota gyulolik. Mert a Jugoszlav nephadsereg megtamadta Horvatorszagot hogy "Nagy-Szerbia" legyen nezd meg a "weight of chains" c. filmet abbol sokat megtanulhatsz az itteni viszonyokrol...
2012. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azért mert téged nem vertek Szabadkán,attól lehet hogy még másokat igen,mákod volt.
2012. júl. 29. 15:16
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Oda jartam egy evig iskolaba, es minden hetvegen ott vagyok nem tudom ennyi erovel megnyerhettem volna mar a lottot is.
2012. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!