Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogyan kezelitek ha valaki...

Ti hogyan kezelitek ha valaki bunkó és alpári veletek abban az esetben ha össze vagytok zárva az ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Visszadumáltok vagy szóba sem álltok azzal aki bunkózik?

Van egyfajta szituáció aminek a kezelésében felnőttként is bizonytalan vagyok.

1.Ha valaki nem beszél velem szépen és kikérem magamnak.Reakció:ki a fene vagy ,hogy szépen kell veled beszélni.

2.Nemet mondok az illetőnek szépen.Pl.Nem adom neki oda a telóm/nem adok neki pénzt kölcsön mert nem adja vissza és megemeli a hangját és azt mondja szemét vagyok vagy csicskáztatni akarnak a munkahelyen és tudom nem vagyok köteles csinálni és azt mondom:nem(pl.nem megyek kávéért vagy szendvicsért)


2012. júl. 21. 08:53
 1/7 anonim válasza:
én a 2. at választom + még elküldöm a francba is!!!!!!!
2012. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CyberSniper válasza:
Baseball ütő->->->térdkalács->->->bakancs az arcába-> utána kedvesebb lesz veled!
2012. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Lehet, finomabban kellene kikérned magadnak. Ha reklamálsz, pont olyan leszel, mint az alpári partner.

2. Jól tezsed, de gondolj arra, lehet, legközelebb te kérsz meeg msát ilyesmire. Hogy esik a visszautasítás?

3. Mindig az adott helyzetben kell elgondolkodni, mi a helyes. Első szabály: mindig úgy bánj másokkal, ahogy veled szeretnéd, hogy bánjanak mások.

Ha azután is bunkó valaki, akkor vele ne foglalkozz, ha nem muszáj.

2012. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 psboy válasza:
én a 2. mellett vagyok de ha utána még kötözködik akkor elküldöm a francba és még le is osztom!!!!B-)
2012. júl. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nekem is probléma. Sajnos az emberek nagy része élvezkedésből szekírozza azt,akit tud. A gyengébbet leginkább. Az ilyen embereket patkányoknak tartom,de túl sok van belőlük. Legszívesebben kiírtanám az ilyet. De sajnos nem lehet.

Vannak normálisabbak,akik egy idő után veszik a lapot,ha nem reagálsz az ilyenre,de sokan olyan tuskók,hogy lepereg róluk. Az ilyeneknek még az sem használ,hogy leugatod,sőt még jobban érzi magát,hogy felidegesített. De ki kell tapasztalni,hogy kinek a mi a gyengéje. Van ,aki ha szépen beszélsz vele,akkor észbe kap. Van,aki ha leugatod,akkor kerülni fog. Van,aki ha levegőnek nézed,akkor sértődik meg,vagy egszerűen nem foglalkozik veled többet. De van olyan,akivel,ha te is olyan lekezelően beszélsz,akkor kapcsol. És van,akin semmi nem segít,azt kerülni kell,mert alapból bunkó.

Szerintem talán a legjobb módszer,ami társadalmilag is elfogadott,hogy levegőnek nézed. érezteteted vele,hogy akkor is jól érzed magad,ha piszkál,de te nem veszed fel. ha ideges leszel azzal még jobban magadra vonzod. A képébe is mosolyoghatsz szó nélkül pld.

De nem akarok tanácsot adni. Ez csak az én tapasztalatom.

Az biztos ,hogy a mai világban a szép udvarias viselkedés már nem menő. Az ilyeneket általában eltapossák,kihasználják.

2012. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáfűznék,hogy az ilyennel,ha szóba elegyedsz,akkor határozottnak kell lenni. Érezze,hogy te egy nem irányítható ember vagy. Nem bájologni kell,mert az a gyengeség jele.Határozott,távolságtartó,de nem támadó,hanem tárgyszerű. Ha erős jellem vagy,akkor könnyen fog menni,ha nem akkor nehezebb.
2012. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 69%-os hozzászólóval tökéletesen egyetértek. Sajnos, manapság egyre több az ilyen kellemetlenkedő emberi lény és nagyon nehéz vagy lehetetlen elkerülni, főleg iskolában vagy munkahelyen, ahová napi szinten bejárunk. Ha nyilvános helyen találkozom ilyennel persze hogy sarkon fordulok és otthagyom, de ha össze vagyok vele zárva, akkor más a szitu, mert kénytelen vagyok úgymond a "szagát elviselni".

Én igyekszem udvariasnak és távolságtartónak lenni, van, mikor megerőltetem magam és kedves is vagyok az illetővel bár, ahogy írták már meg mondták is nekem ,az olyan, mintha behódolnék neki. Úgyhogy az utóbbit inkább hanyagolni kéne...De szerintem azért érzi, hogy mivel ő engem nem kedvel igazán, én sem őt.

2012. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!