Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezelitek a maximalizmu...

Hogyan kezelitek a maximalizmust? Mert így nem tudok boldog lenni.

Figyelt kérdés

A maximalizmus egy áldás és átok egyben. Ha 90%-ra teljesítek, az nekem nem jó (nem csak a tanulásra értem). Más nagyon örülne neki, én meg szomorúan megyek haza emiatt. Hogyan csökkenthető a maximalizmus? Vagy hogyan éljek vele együtt? Mert ez így nem jó, már majdnem 2 éve így van.

Még csak 20 éves vagyok.


2011. jún. 9. 18:01
 1/4 napietus ***** válasza:
miért akarod csökkenteni? engem ez éltet, és mindent, amit elértem a sportban, a magánéletemben a szakmámban ennek köszönhetek. szerintem ez jó.
2011. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállásal 30évesen milliomos lehetsz! Meg lehet mindened Villa,jó kocsi,jó nő,Bora-Bora.Csak kár hogy nem tudod majd élvezni mert nem lesz neked elég.....
2011. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Nő nekem nem kell, viszont egy jó pasi annál inkább. Merthogy lány vagyok. :))

És jól látod, pont ez a baj, nem tudom élvezni azt amim már megvan. Talán azért is, mert úgy nőttem fel, hogy nem volt semmim (de tényleg!!) És nem akarom, hogy megint legyen ilyen időszak, szóval ez ahogy nőttem, úgy nevelődött belém.

2011. szept. 17. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szüleim is valamennyire azok, ráadásul van két "tökéletes" testvérem, úgyhogy nálam nem kérdés, hogy hülyére tanulom magam és akkor is jobb eredményeket viszek haza. Amúgy meg a tudás olyan dolog, amit egy részt senki nem vehet el tőled, másrészt meg fog térülni.

De, ha mégis problémád van, szerintem egyszerűen gondolj arra, hogy az egyetemisták 99 %-ának még közel sincs ilyen eredménye, nem hogy pont ilyen, tehát te már így is kiemelkdeő vagy közülök, mondhatnám a csúcson vagy :)

2011. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!