Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelitek a megromlott...

Ti hogy kezelitek a megromlott kapcsolatokat? Túlteszitek magatokat az illetőn, vagy küzdötök?

Figyelt kérdés
Az a baj velem, hogy sosem tudom, hogy mit hogy kéne csinálnom egy kapcsolatban (akár baráti, akár szerelmi). Annyi sérelem ér azáltal, amit nem tudok feldolgozni. Biztos, hogy érzékeny is vagyok, de mikor próbálok tenni egy kapcsolatért és a másik semmibe vesz, az a legszörnyebb. Mindig emésztem magam valami miatt. Nem tudom, hogy kéne túllépnem az olyan embereken, akikhez régen valami kötött, de már nem működik a kapcsolat. Mindig van néhány ilyen ember az életemben, kb évente 2-3. Nektek van erre valami jó módszeretek? Ti hogy kezelitek a megromlott kapcsolatokat?
2012. máj. 10. 10:36
 1/5 anonim válasza:
ezt szerintem neked kell eldöntened sajnát magadban,hogy egy kapcsolat megér annyi fáradalmat,hogy küzd érte.Én pl több,mint 2éve vagyok együtt a barátommal nagyon sokszor éreztem úgy,h feladom nem érdekel ez már nem működik,túl kell tennem magam rajta..de tudom,hogy enm ez a megoldás,ha minden ember eldobná ami számára fontos akkor nem lenne egy életen ár tartó házasság..aki viszont semmibe vesz azért nem érdemes küzdeni úgyanis ő se küzdene érted!érzed,hogy kiért érdemes küzdened,de ha azt az illetőt nem érdekled akkor hagyd ,csak magadat gyütröd vele..
2012. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha olyannal van dolgom, aki elfojtja magában az érzelmeit? Akkor képtelen vagyok eldönteni, hogy most büszkeségből nem küzd a kapcsolatunkért, vagy tényleg nem kellek neki.
2012. máj. 10. 10:49
 3/5 anonim válasza:
együtt vagy az illetővel?és ha igen mennyi ideje?
2012. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, most egy olyan kapcsolatról van szó, ami csak elkezdett alakulni...az illetőnek van valakije, de én tettem meg az első lépést, aminek ő nagyon örült. Azzal jön folyton, hogy még lépjek, de úgy érzem, hogy csak megalázó helyzetekbe kerülök, hiába lépek, nem történik semmi. Azt mondja, hogy mert benne nagy a büszkeség és azt érzi rajtam, hogy csak hülyítem, ezért nem akarja leégetni magát. De szerintem ez csak lekoptató duma. Évek óta barátok vagyunk, ezért is nehéz túllépni rajta.
2012. máj. 10. 10:56
 5/5 anonim válasza:
Előszőr is a pasinak van valakije, szóval sztem,azért mondja,hogy te mutasd ki hogy mit akarsz,mert attól fél a leginkább,hogy a két szék küzül a padlóra esik,szakít miattad a bnőjével és veled nem lesz semmi..vagy a másik esze ágában sincs szakítani a bnőjével,neki kell egy másik csaj akivel "kavarhat" vagy csak tartaléknak tartogat,ha esetleg a bnőjével megromlana a kapcsolatuk.a lényeg,hogy a gyerek vagy még kisfiú vagy nem szereti(eléggé) a barátnőjét,ha azt mondogatja hogy te kellesz neki,esetleg mondta is,hogy elhagyná a bnőjét miattad?De az is lehetet,hogy a gyerek attól tart,hogy te másokkal is kavarsz és neked nem csak ő kell.. Amúgy ez csak az én véleményem,de szerintem hagyd,mert ha kidobja a barátnőjét miattad akkor lehet,hogy te se fogsz megbízni benne , ami nélkül egy kapcsolat semmit sem ér!
2012. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!