Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vannak olyan emberek,...

Miért vannak olyan emberek, akik abszolúte tesznek a higiéniára, de ha szóvá teszik nekik, akkor vérig sértődnek?

Figyelt kérdés

NEM provokációnak szánom, de nem értem.


Az olyanokra értem, aki jó ha havonta 1-szer megfürdik, pedig nem szegény (ismerek ilyet), izzadékony, és egyáltalán nem zavarja az, hogy ténylegesen erős testszaga van.

Ha szól neki valaki, akkor vérig van sértődve, hogy milyen bunkó dolog ez.


Régebben volt ilyen osztálytársam is. Egyáltalán nem voltak szegények, szóval nem lehet erre fogni, de nem fürdött. Kellemetlen volt a közelében lenni.



Miért nem számít egyeseknél ennyire a higiénia? Most lehet, hogy nyersen fogalmazok, de én nem tudnék sehova úgy elmenni, hogy büdös vagyok =/


Mit gondoltok? Mi a véleményetek?

Ismertek hasonló embereket?


Miért ilyenek? Pedig az ember az első benyomást a másik emberről óhatatlanul a külseje alapján teszi.

Miért vannak higiéniailag igénytelen emberek?


Mire jó ez?


2012. júl. 16. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
én egy héten kétszer tiszta vízzel és háziszappannal tusolok, semmi mással. minden reggel mosakszom. fogkrémet nem használok, mert az a fogorvosipar malmára hajtja a vizet azzal, hogy rontja a fogakat. az ilyen dezodorok meg bőrrákot okoznak. nem szabad ilyen pacsulikkal meg dezodorokkal hivalkodni, mert az önző viselkedés. a szervezetnek van egy természetes öntisztító folyamata, ezt nem szabad megbolygatni. semmi baj nincs a testszaggal, mert az természetes, ha valaki sokat izzad, reggel mosakodjon vízzel, mással ne. nem kell mindent elhinni a reklámoknak.
2012. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért vannak? Jó kérdés :D

Őket nem zavarja ám a saját szaguk, megszokták. Otthoni norma, szerintem semmi más.

2012. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első: melléd biztos nem ülnék a buszon. :D De most komolyan, nem használsz fogkrémet??
2012. júl. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hat ez nem semmi 1 es;-))) lehet hogy neked termeszetes a testszag de en pl. nagyon nem szeretnem szagolni. a magamet sem masoket meg plane nem. Gondolom sexualisan aktiv vagy nem tudom milyen nemu, de a partnereddel ugy bujsz agyba hogy elotte beizzadtal a szad budos es apolatlan? Aztan ha pl. oral sexre kerul sor utana se fogmosas se semmi? bar valoszinu az ilyen szemelynek nincs partnere.
jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!