Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van még olyan ember, akinek...

Van még olyan ember, akinek nem tetszik a napiszar.hu?

Figyelt kérdés

egy ismerősömnél, akit normálisnak és rendesnek gondoltam, láttam h like-olta. Nagyon elkeserített.

Nincsenek már olyan emberek, akikből inkább rossz érzéseket váltanak ki az ilyen képek (és főleg a hozzájuk írt kommentek), és inkább diszkréten hallgat ha egy csúnyább/kövérebb/kurv@sabb lányt lát, és nem szólja meg/neveti ki/gúnyolja ki/nézi le őket mert van benne annyi tisztelet a lányok iránt (+emberség, empátia, tolerancia)?

És eleve jobb az ízlése, és inkább szép természetfotókat, aranyos állatos képeket, vagy művészettel kapcs.képeket szeret inkább nézegetni? Olyan oldalból is sok van ám, és még mindig hasznosabb!


2012. júl. 5. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled kérdező. Sok hülye, kritikán aluli ember van, de minek nézegetni őket?
2012. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az napiszar.com
2012. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, kérdező. Igazad van. Engem is nagyon zavar, hogy embereket parodizálnak ki, mert ez nem azért megy, hogy nevessenek az emberek egy jót, hanem hogy gúnyolják a másikat. Ha nevetni akarok, nem ilyeket nézek.
2012. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a neve pontosan vázolja a tartalmát. De rossz érzéseket nem vált ki belőlem, egyszerűen nem érdekel.
2012. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én csak a szexes fotókért nézek fel pár havonta. Olyankor egyben megnézem az összeset, amit nem láttam, de csak azért, mert ha mutatnak egy jó csöcsöt azt nem a +18 kategóriába rakják csak, ha meztelenkedés van benne.

Amúgy a többi nem vicces, unalmas az is hogy átvizsgálom a szememmel őket.:D

2012. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az mi?
2012. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta elindult, nem tudom megunni. Igenis viccesek a képek, a videók, a rengeteg balf@sz, tinikurv@, a keménykedések és fészbúkos képmutatások. A cuki, állatos képektől a falra mászom, természetről inkább filmet nézek, a művészetet pedig olvasni szoktam, mert az irodalom az egyik hobbim. Ne légy ilyen karótnyelt, b@sz@tlan, savanyú ember, nem követsz el bűnt, ha olyat nevetsz ki, aki hülyét csinált magából. Ez vicc, csak a vaskosabb fajtából.
2012. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az kerül ki, akinek testi hibája van, inkább az önkritika hiányzik belőlük. Így lesz vicces. Az egyetlen, amiért sajnálni lehet őket, hogy hülyék, de ilyen alapon mindenkinek sajnálnia kéne mindenkit.
2012. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintemis gusztustalan.:) Es egyetertek veled.:)
2012. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem az oldal nevelő jellegű .

Ha nincs annyi elemi intelligenciája valakinek , hogy milyen képeket illik megosztani magáról , akkor vállalja a következményeit .

Amúgy az oldal senkiről nem készít képet , csak közzéteszi a látogatok széámára .

2012. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!