Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most ezért adnám át a helyemet...

Most ezért adnám át a helyemet a buszon? Ti átszoktátok?

Figyelt kérdés

Csak akkor állok fel ha ismerősnek kell átadnia helyet, vagy rokonnak. Idegeneknek nem. Mégpedig egy rossz tapasztalat miatt : Tele volt a busz mozdulni alig lehetett ráadásul meleg is volt, én akkor pont úgy alakault, hogy álltam mögöttem 3-4 vén nyanya tápászkodott, kapaszkodtak trécseltek. Aztán félúton csak úgy hirtelen a semmiből az egyik elkezdett kiabálni, hogy a fiatalok egész nap csak bsznak meg nem csinálnak semmit meg a kedvencem az, hogy NEM ÜLTEK ELEGET AZ ISKOLÁBAN? Mikor ezt meghallom áh, ha ő most járna iskolába azt se tudná elmondani mennyi a 2 a négyzeten (90%a az öregeknek száz, hogy nem) meg mellesleg lehet az ő idejében suliba csak ülni jártak de én tanulok hogy utána majd az én pézemből levonják neki a zsíros kis nyugdiját. Mikor ezt elmondtam neki következő megállónál hamar távozott. Minek ilyen tahók az öregek? ÉN TUDOM MI A BAJUK :D Hogy nekünk már nem kell háborús fenyegetésekkel együtt élnünk, orosz elnyomással és ez fáj ekik, hogy nekünk sokkal "kényelmesebb" gyermekkorunk volt.


Mellesleg :D

16/F


2012. júl. 4. 08:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat akkor válaszoló csak már fáradt voltam :)


Aha a stílusom :D Oké én csak kimondom amit gondolok. Mellesleg mire én, sőt mire a már a szüleim odaérek nem lesz nyugdíj úgyhogy a mostani öregek tegyék össze a két kezüket, hogy nekik még van.

2012. júl. 4. 22:05
 22/24 anonim ***** válasza:

kérdező, maximálisan igazad van!

azt azért megfigyeltétek, hogy a nyugdíjasok nagy része a kettes ülésnél kívülre ül? és berakja a táskát maga mellé? és ha fullon van a busz, akkor sem takarodik arrébb.. tisztelet a kivételnek.. (1%)

én akiknek átadom a helyem, azok a terhes nők, vagy akik alig bírnak menni.

2012. júl. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt nem csak a "nyugdíjasok" csinálják, hanem aktív(an) rossz modorú emberek is. Én ilyenkor tüntetően (de mosolyogva) azt mondom: "Bocsánat, szeretnék leülni" - és elvetetem velük a táskát. Eddig még sosem vitatkozott közülük senki.
2012. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nálunk azt cisnálják, hogy beülnek a NÉGYESBE (tudjátok ahol szembe van egymással két ülés) vagyis pontosítok : EGY nyanya ül be a négyesbe magába, isten ments, hogy az egyesbe üljön le, hogy egy kisebb baráti társaság együtt ülhessen de utána meg csak néz, hogy miért nem ül le senki mellé ISTENEM ...
2012. júl. 9. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!