Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség a Balatonon...

Illetlenség a Balatonon monokinizni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm bikini felső nélkül szeret napozni, (előlről is:)) és ezt természetesnek is veszi. Vajon másokat ezzel megzavar? Vagy ez teljesen természetes... És amelyik férfi nézegeti az az illetlen?:) Nem tudom eldönteni, hogy ez most ciki, vagy csak prűdség kérdése...

2012. jún. 24. 20:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
28%
De amúgy miért is illetlenség? Emberek! Az ember eredendően meztelen! Ázsiában nem csinálnak ekkora héhót a meztelenségből, és nekik adok igazat!
2012. jún. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Pietrosol ***** válasza:
37%
Ez csak annak okoz gondot aki a testével azonosítja önmagát!
2012. jún. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%

"De amúgy miért is illetlenség? Emberek! Az ember eredendően meztelen!"


A "civilizáció" szó mond neked valamit?

2012. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%

Én régóta szívesen napoznék felső nélkül, de sosem mertem még, mert biztosan valaki beszólna miatta. Mindig is irigyeltem a férfiakat, hogy nekik lehet félmeztelenül flangálni a strandon. :/


Nekem furcsa, hogy a meztelenségre így fújnak néhányan. A meztelenség a világ legtermészetesebb dolga, csak ha úgy növünk fel, hogy azt látjuk, hogy szinte mindenki minden helyzetben eszeveszettül takargatja magát, akkor kialakulnak furcsa hozzáállások a meztelen emberi testhez.


A Balatonon egyébként szoktak monokinizni. És ez nem csak mai divat. Minden nyáron láttam jó pár nőt, aki felső nélkül fürdött, napozott és abszolút nem zavartatta magát. Talán egyszer én is elszánom magam rá végre. :D


És akkor most jöhet a lepontozás a fenemód civilizált megmondóemberektől! :D

2012. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
7%
Utolsóval egyetértek.
2012. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
"És akkor most jöhet a lepontozás a fenemód civilizált megmondóemberektől! :D
2012. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
64%

Kedves (volt) 27-es...

A változatos fogalmazásmódod és magasröptű gondolataid ékesen bizonyítják nem proli voltodat. Illetőleg üdvözlöm a kedves, a kétkezi munkát remélhetőleg még hírből sem ismerő szüleid és egyben gratulálok is nekik a színvonalas neveltetésed kivitelezéséhez. Köszönöm, hogy építő jellegű véleményeddel hozzájárultál a kérdés alapos körbejárásához, illetve szerény személyem minősítéséhez.


És sajnálom, hogy kimoderáltak. Így eltűnt felsőbbrendűséged elénk tárt bizonyítéka. :) További szép napot neked is! :D

2012. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
42%
én illetlenségenk tartom,sztem ez nem nornalis....de ha ugy vesszuk balcsin nem o az egyetlen aki monokinizik
2012. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha megmutatja a cicijét abban nincs semmi rossz. Gondoljunk bele vannak olyan férfiak is akik jó nagy darabok és mármár akkor mellekkel büszkélkedhetnek mint a nők. Meg nagy hassal stb. Engem ők sem zavarnak nem tartom az sem illetlenségnek. Bár lehet, hogy valaki elundorodik az ilyenektől de az más kérdés.
2012. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
59%

Ja, amúgy! Akkor már nagyon szőrös hátú emberek se járjanak strandra, mert némelyek szerint az is undorító.


Prűdség kérdése, és ezen oldalon sok a prűd. Monokinizni vagy nudizni nem azonos azzal, hogy tömegszex van a strandon.

Én voltam tengerparton olyan helyen, ahol aki akart, az meztelenül fürdött meg napozott. Öregek is, hetven évesek, de senkit nem zavart. Voltak kisgyerekesek, és őket sem zavarta.

2012. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!